سایت سازمان سنجش sanjesh.org


جهت مشاوره در زمینه سایت سازمان سنجش sanjesh.org

سایت سازمان سنجش sanjesh.org مرجع اطلاع رسانی درباره برگزاری آزمون های مختلف در کشور است. اگر نتوانیم بگوییم همه ما ولی قطعا اکثر ما با نام سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آشنا هستیم و بی شک این نام را بارها و در موقع برگزاری آزمون های مختلف از جمله آزمون هر ساله کنکور سراسری، آزمون ورود به دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد، آزمون مقطع دکتری، آزمون های استخدامی کشوری و… شنیده ایم. این سایت یکی از مفیدترین سایت ها بوده که دارای امکانات متعدد و متنوعی است و تمام افرادی که قصد شرکت در آزمون های مختلف در کلیه مقاطع تحصیلی را دارند به نوعی با این سامانه در ارتباطند.


سایت سازمان سنجش sanjesh.org

سایت سازمان سنجش sanjesh.org زیر نظر سازمان سنجش و آموزش کشور است و یکی از پر کاربردترین سایت هایی است که در کشورمان مورد استفاده عموم قرار می گیرد چون بی شک اکثر افراد و خانواده ها در مقاطع مختلف با این سایت در ارتباط بوده اند.

می توان گفت اکثر کارهای مربوط به آزمون های سراسری از جمله مرحله ثبت نام در آزمون، دریافت کارت شرکت در آزمون، اطلاع از ضوابط و شرایط، مهلت ثبت نام شرکت در آزمون ها، زمان اعلام نتایح آزمون و خلاصه همه امور مربوط به برگزاری آزمون ها در این سایت اطلاع رسانی می شود

سازمان سنجش و آموزش کشور، سازمانی دولتی و وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور است و  یکی از بزرگترین سازمان ها در عرصه آموزش کشور بوده که هر ساله متولی برگزاری همه آزمون های سراسری کشوری است.

این سازمان با استفاده از سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به ثبت نام و انجام کلیه مراحل آزمون ها اقدام می کند.

Capture به دلیل اهمیتی که این سایت برای بسیاری از افراد جامعه دارد در این مطلب قصد داریم شما را با قسمت های مختلف این سایت همچنین نحوه ورود به  سایت، امکانات و بخش های مختلف سایت آشنا کنیم.


ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور

برای ورود به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور

222222 1 ابتدا در گوشی تلفن همراه و یا کامیپیوتر خود، یکی از مرورگرهای موجود را باز کنید.

222222 1در کادر مربوط به جستجو عبارت سایت سازمان سنجش، یا آدرس سایت به این نشانی sanjesh.org را تایپ نموده وگزینه جستجو را کلیک کنید.

222222 1سایت سازمان سنجش اولین سایتی است که در ابتدای صفحه برای شما نمایش داده می شود. پس از کلیک بر روی این سایت می توانید وارد سایت سنجش و آموزش کشور شوید و از امکانات موجود در این سایت با توجه به نوع آزمون مد نظرتان استفاده کنید.

222222 1پس از ورود به سایت با نمای کلی سایت روبه رو می شوید و می بینیدکه این سایت دارای قسمت های متنوعی بوده و به ارائه امکانات متنوعی در مقاطع مختلف تحصیلی و استخدامی و … می پردازد

222222 1در قسمت راست صفحه بخش های مختلفی را مشاهده می کنید از جمله:

سراسری، کارشناسی ارشد،کاردانی به کارشناسی، کاردانی فنی و حرفه ای، جامع علمی و کاربردی، دکتری تخصصی، پیام نور، آزمون های بین المللی، استعدادهای درخشان، TOLIMO، سایر آزمون های استخدامی، استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی، اخبار

222222 1با کلیک بر روی هر کدام از این گزینه های موجود در کادرهای رنگی می توانید  جدیدترین اطلاعیه ها و اخبار در رابطه با آن را ببنید.


برای ورود مستقیم به سایت سازمان سنجش آموزش کشور کلیک کنید. 

سایت سازمان سنجش کنکور سراسری

یکی از وظایف مهم و اصلی سازمان سنجش که اکثر افراد آن را با این خدمت می شناسند، برگزاری آزمون کنکور سراسری است.

سازمان سنجش مسئولیت این آزمون مهم و سراسری را هر ساله و در مقاطع مختلف تحصیلی برعهده دارد وکلیه اطلاعیه ها در خصوص ثب نام در آزمون کنکور سراسری، نحوه ثبت نام، مراحل شرکت در آزمون، انتخاب رشته و… را از طریق سایت خود sanjesh.org به اطلاع مخاطبان می رساند.

در سایت سازمان سنجش کنکور سراسری افراد داوطلب می توانند نسبت به ثبت نام با استفاده از دفترچه های بارگزاری شده اقدام نمایند

Capture1 5 تمامی فرآیند ثبت نام در آزمون کنکور سراسری در مقاطع مختلف تحصیلی از ثبت نام تا اعلام نتایج به صورت اینترنتی و با استفاده از سایت سازمان سنجش انجام می پذیرد.

Capture1 5 داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری باید طبق اطلاعات و ضوابط و بازه های زمانی مندرج در این سایت برای طی مراحل شرکت در آزمون اقدام نمایند.


سایت سازمان سنجش آزمون های استخدامی

در سایت سازمان سنجش آزمون های استخدامی کلیه افراد متقاضی استخدام در دستگاه های دولتی می توانند از طریق ثبت نام در سایت سازمان سنجش برای ثبت نام و شرکت در آزمون های استخدامی اقدام نمایند. کلیه فرآیند مربوط به برگزاری آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از طریق سایت سنجش و به صورت اینترنتی انجام می پذیرد.

داوطلبانی که علاقه مند به استخدام در دستگاه های دولتی هستند می توانند در آزمون های استخدامی سازمان سنجش شرکت نمایند. تمامی مراحل ثبت نام آزمون های استخدامی اجرایی به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان می توانند از سایت sanjesh.org اقدام کنند

علاوه بر این که متقاضیان استخدام در دستگاه های اجرایی کشور می توانند از طریق این سایت و اطلاعیه های موجود نسبت به  ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی اقدام نمایند، علاقمندان واجد الشرایط آزمون های دیگری از جمله آزمون های تصدی منصب قضا، آزمون وکالت، اخذ مشاوره خانواده و…از قسمت دیگر سایت سنجش با نام سایر آزمون های استخدامی  برای شرکت و پذیرش در این رشته ها اقدام می نمایند.


سایت سازمان سنجش ثبت نام رشته های بدون آزمون

یکی دیگر از کارکردهای سایت سازمان سنجش sanjesh.org ثبت نام رشته های بدون آزمون است. هر ساله افراد زیادی به دلایل مختلف متقاضی  شرکت و پذیرش در رشته های بدون آزمون ارائه شده در دانشگاه های  مختلف کشور هستند. سازمان سنجش معمولا هر سال در دو بازه زمانی برای ورودی مهرماه و بهمن ماه دانشگاه ها ها اقدام به انتشار دفترچه و اعلام کد رشته هایی برای داوطلبان متقاضی تحصیل در رشته های بدون آزمون می نماید.

Capture1 5 پذیرش و تحصیل در این رشته های ارائه شده بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. علاقمندان به شرکت در پذیرش این رشته ها لازم است در بازه زمانی مناسب نسبت به ثبت نام و طی مراحل پذیرش خود اقدام نمایند.


فعالیت سایت سازمان سنجش

فعالیت سایت سازمان سنجش در زمینه ها ومقاطع مختلفی بوده و همچنین تمامی مراحل مربوط به آزمون ها مانند موارد زیر با استفاده از این سایت انجام می پذیرد

Capture انتشار اطلاعیه های مربوط به کلیه آزمون های سراسری

Capture ثبت نام در آزمون های سراسری

Capture دریافت کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون های سراسری

Capture مشاهده نتایج آزمون ها

Capture ویرایش اطلاعات ثبت شده برای شرکت در آزمون ها

Capture دریافت فایل دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون ها

Captureهمچنین پرداخت هزینه های مربوط به شرکت در آزمون های سراسری نیز از طریق همین سایت امکان پذیر است.


چه کسانی  از سایت سازمان سنجش استفاده می کنند

222222 1 تمامی افرادی که قصد شرکت در آزمون کنکور سراسری را دارند

222222 1داوطلبانی که تمایل دارند در کنکور کارشناسی ارشد یا دکتری شرکت کنند

222222 1داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری  کاردانی به کارشناسی

222222 1همه ی افرادی که قصد شرکت در آزمون های استخدامی برگزاری در سطح کشور را دارند

222222 1افراد داوطلب برای شرکت در آزمون استخدامی بانک ها

222222 1افرادی که قصد شرکت در آزمون های با سطح بین المللی را دارند.

222222 1داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی سازمان آموزش پرورش کشور


به طور کلی سایت سازمان سنجش sanjesh.org زیر نظر سازمان سنجش و آموزش کشور می باشد و کلیه ی فرآیند ثبت نام در آزمون های سراسری در مقاطع مختلف تحصیلی، آزمون های استخدامی، دریافت و صدور کارت، پرداخت هزینه های شرکت در آزمون ها و… با استفاده از این سایت انجام می پذیرد.


%D8%B4 در صورت لازم داشتن اطلاعات بیشتر یا داشتن هرگونه ابهام و سوالی با شماره زیر تماس گرفته و یا به وسیله هر کدام از روش های ارائه شده در پایین می توانید با ما در ارتباط باشید.


unnamed 2

تماس از تلفن ثابت بدون کد 9099071613


به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه سایت سازمان سنجش sanjesh.org ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1522
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور