سایت مدارس نمونه دولتی فارس sanjesh.farsedu.ir


جهت مشاوره در زمینه سایت مدارس نمونه دولتی فارس sanjesh.farsedu.ir

ثبت نام داوطلبان ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه دهم از طریق سایت مدارس نمونه دولتی فارس sanjesh.farsedu.ir انجام می شود و داوطلبان باید برای نام نویسی در این آزمون به سایت مدارس نمونه دولتی فارس مراجعه کنند.

مدارس نمونه دولتی از جمله مدارسی در کشور هستند که از نظر سطح و کیفیت آموزشی در جایگاه خوبی قرار دارند و هر ساله افراد زیادی تمایل به تحصیل در این مدارس دارند.

قبولی و تحصیل در این مدارس می تواند قدم و آغاز خوبی برای حرکت در مسیر رشد دانش آموزان باشد و واضح است که دانش آموزان هر ساله تقاضای  زیادی برای پذیرش و ثبت نام در این مدارس داشته باشند.

sanjesh.farsedu.ir

سایت مدارس نمونه دولتی فارس جهت ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی sanjesh.farsedu.ir است.

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای هر استان متفاوت است به این معنی که علاقمندان تحصیل در مدارس نمونه دولتی هر شهر و استان باید به سایت ثبت نام اینترنتی مدارس نمونه دولتی استان خود مراجعه کرده و برای پذیرش و ورود به این مدارس در سایت مربوطه ثبت نام کنند

دانش آموزان علاقمند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی فارس برای ثبت نام و طی کلیه مراحل ثبت نام باید به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی فارس با آدرس اینترنتی sanjesh.farsedu.ir وارد شده و روند ثبت نام خود در این سامانه را طی نمایند.

ورود به sanjesh.farsedu.ir

سایت مدارس نمونه دولتی فارس

همان طور که پیش از این نیز عنوان شد برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی فارس لازم است به سایت مدارس نمونه دولتی فارس sanjesh.farsedu.ir وارد شوید.

هر ساله آزمون ورود به مدارس نمونه دولتی به صورت هماهنگ در سطح کشور برگزار می گردد و کلیه دانش آموزان متقاضی در صورت داشتن شرایط می توانند در آزمون پذیرش مدارس نمونه دولتی شرکت کنند و در صورت قبولی در این آزمون به تحصیل در این مدارس بپردازند.

Capture تمامی دانش آموزان پایه نهم مجازند در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنند

Capture لازم به توجه است که دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه هفتم، صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خود پذیرش می شوند و نیازی به شرکت در آزمون ندارند و در صورت احراز شرایط لازم میتوانند به این مدارس وارد شوند ولی برای ثبت نام در پایه تحصیلی دهم در مدارس نمونه دولتی لازم است دانش آموزان برای ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام کنند.


نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی فارس

Capture1 5 پیشنهاد می شود که داوطلبان ورود به مدارس نمونه دولتی پیش از اقدام برای ثبت نام در آزمون ورودی این مدارس دفترچه راهنمای آزمون مدارس نمونه دولتی را به دقت مطالعه کنند و در صورتی که شرایط پذیرش در این مدارس را دارند برای ثبت نام اقدام نمایند.

Capture1 5 بهتر است پیش از اقدام برای ثبت نام بعد از مطالعه دفترچه راهنمای آزمون، کلیه مدارک لازم را از قبل آماده کنید تا در فرآیند ثبت نام دچار مشگل نشوید.

نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی فارس به این صورت می باشد

222222 1 ابتدا در صفحه مرورگر کامپیوتر و یا گوشی خود آدرس اینترنتی sanjesh.farsedu.ir را وارد نمایید و وارد صفحه مربوطه شوید

222222 1 پس از ورود به صفحه ثبت نام مدارس نمونه دولتی فارس، بر روی خرید کارت اعتباری آزمون کلیک کنید.

ثبت نام آزمون نمونه دولتی فارس

222222 1 در صفحه جدید بر روی کارت اعتباری شرکت در آزمون ورودی دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی کلیک نمایید.

222222 1 در این مرحله فیلدهای درخواست شده را تکمیل کنید و پرداخت هزینه آزمون را نیز انجام دهید

هزینه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در سال 1401 – 1402مبلغ 40000تومان بوده است

دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد از پرداخت این مبلغ معاف می باشند.(این دانش آموزان لازم در فرم خرید کارت اعتباری، اطلاعات خود را تکمیل نمایند و در صورتی که نام آن ها در لیست اعلامی به ستاد باشد ، کارت اعتباری شرکت در آزمون بدون پرداخت مبلغ، برای آن ها صادر خواهد شد)

222222 1 پس از پرداخت هزینه آزمون ، کلمه عبوری به شما داده می شود. باید این کلمه عبور را یاداشت کرده و تا انتهای مراحل نزد خود نگه دارید

222222 1بعد از پرداخت هزینه آزمون، باید ثبت نام خود در این آزمون را انجام دهید. برای ثبت نام در آزمون در صفحه اصلی بر روی گزینه نام نویسی در آزمون کلیک کنید. و بعد از آن گزینه مربوط به آزمون ورودی دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی را انتخاب نمایید


ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان فارس

222222 1 در این صفحه شناسه ثبت نام (که در مرحله پیش خریدید) و کلمه عبور را وارد کرده و در ادامه دکمه آغاز ثبت نام را کلیک کنید. در ادامه فرآیند ثبت نام خود را ادامه داده و ثبت نام خود را نهایی کنید.


برای مشاهده دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی استان فارس سال تحصیلی 1401 – 1402 کلیک کنید.


هنوز دفترچه راهنمای آزمون مدارس نمونه دولتی سال تحصیلی 1402 – 1403 منتشر نشده است. در صورت انتشار حتما در این صفحه  اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی فارس

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی فارس از طریق سایت نمونه دولتی فارس اعلام می گردد. دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی لازم است با توجه به بازه ی زمانی مشخص شده ثبت نام خود را انجام نمایند.

ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی فارس برای سال تحصیلی 1401 – 1402 از تاریخ سی فروردین ماه 1401  تا تاریخ ده اردیبهشت ماه 1401 صورت گرفته است.

پیش بینی می شود ثبت نام مدارس نمونه دولتی فارس در سال تحصیلی 1402 – 1403 نیز در اواخر فروردین ماه صورت بگیرد.

دریافت اطلاعات دقیق در خصوص مراحل و زمان برگزاری آزمون باید از طریق سامانه آزمون پیگیری شود.


 دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی فارس

برای دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی فارس باید با استفاده از سامانه sanjesh.farsedu.ir اقدام نمایید. پس از ورود به سایت از قسمت مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه، کارت خود را دریافت کرده و از آن پرینت تهیه کنید.

%D8%B4 ارائه کارت ورود به جلسه برای شرکت در جلسه آزمون الزامی می باشد پس باید توجه لازم برای به همراه داشتن کارت داشته باشید.


نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی فارس

 نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی فارس در بازه زمانی مقرر از طریق سایت مدارس نمونه دولتی فارس sanjesh.farsedu.ir  اعلام می گردد. زمان اعلام نتایج آزمون حدود یک الی یک ماه و نیم پس از برگزاری آزمون است.

پس از اعلام نتایج  آزمون، در صورت اعتراض به نتایج آزمون ، لازم است با استفاده از همین سامانه نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنید.


ظرفیت پذیرش دبیرستان های نمونه دولتی فارس

در جداول زیر می تونید ظرفیت پذیرش دبیرستان های نمونه دولتی فارس و مناطق تحت پوشش را مشاهده کنید

ظرفیت دبیرستان های نمونه دولتی استان فارس

ظرفیت دبیرستان های نمونه دولتی فارس


ظرفیت پذیرش هنرستان های نمونه دولتی فارس

در جدول زیر می تونید ظرفیت پذیرش هنرستان های نمونه دولتی فارس و مناطق تحت پوشش را مشاهده کنید

ظرفیت هنرستان های نمونه دولتی استان فارس

 

%D8%B4 در مطلب بالا، در مورد سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی فارس توضیحاتی ارائه شد. در صورتی که به توضیحات بیشتری نیاز داشتید و یا در صورت داشتن ابهام می توانید با شماره های زیر با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه سایت مدارس نمونه دولتی فارس sanjesh.farsedu.ir ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1538
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور