pas.medu.ir | سامانه پاس


جهت مشاوره در زمینه pas.medu.ir | سامانه پاس

سامانه پاس pas.medu.ir

سامانه پاس به نشانی pas.medu.ir یکی از سایت و پلترفم های طراحی شده از سمت سازمان آموزش و پرورش است که به تازگی برای بارگذاری پرونده الکترونیکی سلامت دانش آموزان راه اندازی شده است. سامانه پاس آموزش و پرورش دارای 5 فاز اصلی می باشد که همگی آن ها در راستای سنجش سلامت دانش آموزان در حال فعالیت طراحی شده است.

با گسترش شیوع ویروس کرونا و ورود آن به مدارس و در پی آن تعطیلی مدارس، آموزش و پرورش در جهت ایجاد فضایی ایمن و امن بای دانش آموزان در مدارس که باعث آسودگی خاطر والدین نیز باشد، سامانه ای را برای ارزیابی سلامت دانش آموزان به نام سامانه پاس طراحی کرده است که در آن تمام مراحل سنجش سلامت دانش آموزان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

pas.medu.ir

قابل به ذکر است که سامانه پاس به نشانی اینترنتی pas.medu.ir هنوز به طور کامل راه اندازی نشده است. اما به گفته سخنگوی وزارت آموزش و پرورش این سایت دارای 5 فاز اصلی برای کنترل بیماری دانش آموزان است و در افزایش سطح سلامت آن ها نقش به سزایی دارد. در ادامه برای آشنایی و کسب آگاهی های لازم شما عزیزان با این سایت، با امکانات این سامانه به بررسی سایت پرونده الکترونیکی سلامت دانش آموزان یا همان سامانه پاس به طور کامل می‌پردازیم.

 

به محض فعال شدن لینک مستقیم سامانه پاس، در این قسمت قرار میگیرد.

امکانات سامانه پاس pas.medu.ir

 

TIK 2 سامانه پاس، سامانه ای مشترک بین دفتر سلامت و تندرستی و دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش است. به طور کامل بخواهیم توضیح دهیم این سامانه در کنار سایت آزمون های مشاوره ای همگام و ارزیابی حرکتی پادا، برای سنجش میزان سلامت دانش آموزان طراحی و تشکیل شده است.

TIK 2 سایت پاس به نشانی اPas.medu.ir، سامانه ای برای ایجاد پرونده الکترونیکی سلامت دانش آموزان قرار داده شده است که برای مراقبت دانش آموزان در مقابل کوید ۱۹، برای  مدارس طراحی شده است و همچنین این سامانه جزو فعالیت های در حال اجرای سامانه یکپارچه سازی دانش آموزان طراحی شده است. از جمله امکانات سامانه پاس را برای شما عزیزان شرح داده ایم که عبارتند از:

 

TIK 2 «تعریف نقش ها و دسترسی کاربران، طراحی فرم اولیه کوید ۱۹، طرحی گزارشات در فاز صفر»

«آسیب شناسی، طراحی RFP سامانه پرونده الکترونیک سلامت در فاز ۱»

«احصا فرآیندهای سایر بیماری ها، دسترسی کاربران، طراحی فرم. طراحی گزارشات در فاز ۲»

«هوشمندسازی فرآیندها با ارتباط دیگر سازمان ها از جمله وزارت بهداشت، ثبت احوال، سازمان جغرافیایی با تعیین وب سرویس ها در فاز ۳»

«پیاده سازی کامل سامانه پاس و گزارش دهی هوشمند (BI) در فاز ۴»

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه pas.medu.ir | سامانه پاس ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1552
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور