nemooneh.qazvinedu.ir – سایت مدارس نمونه دولتی قزوین


جهت مشاوره در زمینه nemooneh.qazvinedu.ir – سایت مدارس نمونه دولتی قزوین

سایت مدارس نمونه دولتی قزوین با آدرس nemooneh.qazvinedu.ir سامانه نام نویسی از متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی در استان قزوین می باشد.

هر ساله مدارس نمونه دولتی سراسر کشور اقدام به جذب دانش آموزان مستعد و تلاشگر می کنند از سویی دیگر، دانش آموزان و داوطلبان زیادی نیز وجود دارند که علاقمند به پذیرش و ثبت نام در این مدارس هستند.

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هر ساله و به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می گردد. روال سال های قبل در مورد برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دچار تغییر و دگرگونی شده است و دانش آموزانی که تمایل به پذیرش در این مدارس را دارند لازم است برای ثبت نام و طی مراحل کامل شرکت در جلسه آزمون از طریق سایت مدارس نمونه دولتی قزوین  اقدام نمایند.


nemooneh.qazvinedu.ir

در سال های گذشته فرآیند ثبت نام برای آزمون مدارس نمونه دولتی در سراسر کشور از طریق یک سامانه انجام می گرفت ولی این روال دچار تغییراتی شد و اکنون سامانه و فرآیند ثبت نام برای ورودی مدارس نمونه دولتی هر استان مجزا می باشد

سامانه اینترنتی nemooneh.qazvinedu.ir به منظور ثبت نام و انجام مراحل پیش از آزمون برای داوطلبان پذیرش در مدارس نمونه دولتی استان قزوین در نظر گرفته شده است.

لازم به توضیح است که برای ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه هفتم ، آزمون ورودی برگزار نمی گردد و این دانش آموزان باید با مراجعه به این مدارس و در صورت دارا بودن شرایط برای ثبت نام در این مدارس اقدام نمایند. ولی دانش آموزان برای ورود به پایه دهم مدارس نمونه دولتی لازم است در آزمون ورودی این مدارس شرکت نمایند.

ورود به nemooneh.qazvinedu.ir

سایت مدارس نمونه دولتی قزوین

سایت مدارس نمونه دولتی قزوین  nemooneh.qazvinedu.ir می باشد و دانش آموزان لازم است برای ثبت نام آزمون پذیرش مدارس نمونه دولتی به این سایت مراجعه نمایند

لازم به ذکر است کلیه مراحل ثبت نام و طی این فرآیند از قبیل شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی، پرداخت هزینه ها، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و… از طریق مراجعه به این سامانه  انجام می پذیرد و دانش آموزان متقاضی برای آگاهی از بازه های زمانی و شرایط لازم برای شرکت در آزمون این مدارس باید طبق اطلاعات مندرج در این سامانه اقدام کنند.


Capture1 5 توجه داشته باشید که متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه ششم استان قزوین، برای ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی، نیازی به شرکت در آزمون ورودی این مدارس ندارند و در حقیقت در این مقطع آزمون ورودی برگزار نمی گردد و پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود. دانش آموزان متقاضی استان قزوین در این پایه تحصیلی(پایه ششم) لازم است برای ثبت نام به همراه مدارک لازم به این مدارس مراجعه کنند. مدارس نمونه دولتی در این پایه، اکنون به صورت هیئت امنایی اداره می شوند و دانش آموزان داوطلب می توانند در صورت داشتن شرایط لازم و با پرداخت شهریه مصوب در این مدارس ادامه تحصیل دهند.

ولی چنانچه می خواهید در پایه دهم در مدارس نمونه دولتی استان خود به ادامه تحصیل بپردازید باید در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ثبت نام کرده و پذیرفته شوید


زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی قزوین

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی قزوین در سامانه nemooneh.qazvinedu.ir اعلام می گردد و دانش آموزان موظفند طبق زمان بندی مندرج در سایت مدارس نمونه دولتی قزوین برای ثبت درخواست شرکت در این آزمون اقدام نمایند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی در سال تحصیلی 1401- 1402 از اواخر فروردین ماه آغاز شد.

با توجه به اطلاعیه های مندرج در سایت مدارس نمونه دولتی قزوین nemooneh.qazvinedu.ir زمان ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی قزوین از تاریخ سه شنبه سی ام فروردین ماه تا تاریخ ده اردیبهشت ماه 1401 بوده و داوطلبان استان قزوین در این بازه زمانی ثبت نام کرده اند.

همچنین آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نیز به صورت هماهنگ و کشوری در روز جمعه تاریخ سه تیرماه 1401 در ساعت 9 صبح برگزار شده است.

Capture1 5 احتمال می رود بازه زمانی ثبت نام برای سال تحصیلی جدید نیز مانند سال گذشته از اواخر فروردین ماه آغاز گردد ولی دانش آموزان توجه کنند طبق زمان اعلام شده در سایت مدارس نمونه دولتی قزوین برای ثبت نام خود اقدام نمایند.


نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی قزوین

لازم است قبل از ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی قزوین به این موارد دقت کنید.

Capture توجه داشته باشید که در حین ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی فقط یک صفحه مرورگر شما باز باشد و در هنگام مراحل ثبت نام              از کلمه  back مرورگر خود استفاده نکنید

Capture برای راحتی و تسهیل در امر ثبت نام خود، از قبل مدارک و اطلاعات لازم را آماده و در دسترس نگه دارید

Capture لازم است فایل عکس داوطلب با فرمت jpg ، زمینه سفید و حداکثر حجم آن 150 کیلو بایت باشد.

Capture در هنگام تکمیل برگ ثبت نام دقت داشته باشید که هر داوطلب تنها یک رشته تحصیلی (ریاضی، فیزیک- علوم انسانی- علوم تجربی- علوم و معارف اسلامی) را می تواندانتخاب نماید.

Capture در فرآیند آزمون نمونه دولتی استان قزوین، رقابت علمی بین دانش آموزان همان منطقه خواهد بود

Capture دانش آموزان عشایر ، به دلیل زندگی عشایری و کوچ رو بودن در هر منطقه در استان قزوین مجاز به ثبت نام می باشند.


در ادامه در مورد نحوه ثبت نام سایت مدارس نمونه دولتی قزوین برای شما توضیحاتی ارائه خواهیم کرد

  • 222222 1برای ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان قزوین، عبارت nemooneh.qazvinedu.ir را در صفحه مرورگر خود سرچ نمایید. پس از ورود عبارت مربوط به طورمستقیم وارد سایت مد نظر می شوید.
  • 222222 1پس از ورود به این سایت برای شروع ثبت نام خود ابتدا لازم است نسبت به خرید کد ثبت نام اقدام کنید. پس در ابتدا بر روی این گزینه کلیک نمایید. پس از ورود به این مرحله، نسبت به ورود اطلاعات مورد درخواست و واریز وجه ثبت نام برای خرید کارت ثبت نام اقدام کنید. هزینه شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی در یال گذشته مبلغ 40000 تومان بوده است (این مبلغ برای آزمون سال 1401 ثابت بوده و هر گونه دریافت وجه جز این و تحت هر نامی ممنوع است)

نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی قزوین

  • 222222 1بعد از انجام مراحل خرید کد ثبت نام، دقت داشته باشید که در پایان این مرحله کد ثبت نام و رمز عبوز خود را دریافت نمایید.
  • 222222 1برای واریز وجه آزمون به کد ملی داوطلب و شماره تلفن همراه نیاز خواهد بود.
  • 222222 1پس از خرید کد ثبت نام، اکنون نوبت ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی است. گزینه ثبت نام در آزمون را کلیک کنید و مدارک و اطلاعات لازم برای ثبت نام در آزمون را تکمیل نمایید

ثبت نام مدارس نمونه دولتی قزوین

  • 222222 1پس از تکمیل فرم ها و انجام ثبت نام ، اقدام به تایید نهایی اطلاعات بکنید و دقت داشته باشید کد رهگیری خود را دریافت کرده و آن را تا مرحله اعلام نتایج نگهداری کنید.

%D8%B4 توجه داشته باشید که حتما پیش از ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی قزوین، ابتدا دفترچه راهنمای آزمون را از سایت   nemooneh.qazvinedu.ir دانلود و به دقت همه موارد را مطالعه کنید و در صورت دارا بودن شرایط و همخوانی با شرایط دانش آموز نسبت به ورود به سایت و ثبت نام خود در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی اقدام نمایید.


برای مشاهده دفترچه راهنمای آزمون مدارس نمونه دولتی استان قزوین 1401 – 1402 کلیک کنید


دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی قزوین

برای دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی نیز لازم است از طریق سامانه nemooneh.qazvinedu.ir اقدام نمایید. از طریق همین سامانه از بازه زمانی مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه اطمینان حاصل کنید و سپس از طریق این سایت برای دریافت کارت ورود به جلسه آرمون مدارس نمونه دولتی اقدام کنید

دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی قزوین

از کارت ورود به جلسه ارائه شده باید به پرینت تهیه کرده و این پرینت حتما توسط مدرسه محل تحصیل مهر شود.

%D8%B4  به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.


اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی قزوین

پس از طی بازه زمانی مشخص باید برای مشاهده و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی قزوین به سامانه ای که مراحل پیشین خود را انجام دادید یعنی سامانه nemooneh.qazvinedu.ir مراجعه کنید. در صورت داشتن اعتراض به نتایج آزمون و درصدهای کسب شده می توانید با استفاده از همین سامانه برای اعلام اعتراض به نتایج اقدام کنید.

در سال تحصیلی گذشته 1401 – 1402 زمان اعلام نتایج اسامی پذیرفته شدگان هر واحد آموزشی، حدود دو هفته پس از تاریخ برگزاری آزمون اعلام شده است.

بعد از مراحل برگزاری آزمون و پس از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی، در صورتی که ظرفیت کلاس ها تکمیل نشده باشد، فهرست اسامی ذخیره تهیه و به داوطلبان اعلام خواهدشد.

مراحل اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی، فرآیند ثبت اعتراضات و هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه انجام خواهد گرفت و داوطلبان باید از مراجعه حضوری برای این قبیل موضوعات خودداری نمایند


ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی استان قزوین

ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی استان قزوین، سهمیه و مناطق تحت پوشش، تعداد واحدهای آموزشی در سال تحصیلی 1401 – 1402 به این صورت بوده است.

ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی استان قزوین


در این مطلب سعی بر این بوده تا در مورد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی استان قزوین، سایت مدارس نمونه دولتی قزوین و آدرس اینترنتی آن nemooneh.qazvinedu.ir نحوه ثبت نام در این سایت، زمان اعلام نتایج آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و… برای شما توضیحاتی ارائه شود.

در صورتی که سوال و یا ابهامی در مورد مراحل مختلف شرکت در این آزمون و یا موارد دیگر دارید می توانید از طریق شماره تماس های زیر برای دریافت پاسخ با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه nemooneh.qazvinedu.ir – سایت مدارس نمونه دولتی قزوین ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1522
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور