moshavereh.medu.ir | سایت مشاور مدرسه


جهت مشاوره در زمینه moshavereh.medu.ir | سایت مشاور مدرسه

سایت مشاور مدرسه

سایت مشاور مدرسه، این سامانه در راستای هدف ایجاد پرونده الکترونیک سلامت روانی برای دانش آموزان راه اندازی شده است است. مشاوران مدرسه با ورود به سامانه moshavereh.medu.ir این امکان را دارند که در این سامانه  دانش آموزان را ثبت نام کرده و اطلاعات آنها را وارد نمایند. دانش آموزان می توانند با وارد کردن گذر واژه و رمز عبور  وارد پنل کربری خود در این سایت شوند.

از جمله مشکلاتی که همیشه در جهت آموزش دانش آموزان در مدارس وجود دارد، شیوه برخورد با دانش آموزانی است که از نظر ذهنی و روانی دچار پریشان های ذهنی هستند و گاهی ممکن است رفتاری مخالف با عرف از خود نشان دهند. آموزش و پرورش در راستای شناسایی این دسته از دانش آموزان، آزمون های مختلف مشاوره ای را از طریق سایت های همگام و پادا برگزار می کند. اما امروزه سایت مشاور مدرسه صرفا جهت بررسی مشکلات روانی دانش آموزان ایجاد شده است که این سامانه مزایای را برای دانش آموزان و مسئولین در خود جای داده است.

جهت ورود به سامانه مشاور مدرسه میتوانید از طریق مراجعه به سایت www.moshavereh.medu.ir ثبت نام کنید. لازم به ذکر است که این سایت به دلیل تازگی آن و بروزرسانی های مختلف، گاهی با اختلال رو به رو میشود و اجازه ورود و دسترسی افراد به خود را نمی دهد.

در صورتی که برای ورود به این سامانه دچار مشکل شدید، میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

سایت مشاور مدرسه moshavereh.medu.ir

آموزش و پروروش در جهت راستای  سنجش میزان سلامت روحی دانش آموزان، سامانه ای جدید را با تحت عنوان سامنه مشاوره به نشانی  moshavereh.medu.ir طراحی کرده است که در این سامانه سوالاتی مانند سوالات آزمون سلامت روان همگام از دانش آموزان پرسیده می شود تا سطح سلامت ذهنی و روحی آن ها مشخص شود تا از مشکلات وحی و روانی دانشآزموزان آگاهی های لازم را داشته باشند.

برای ورود به سایت مشاور مدرسه کلیک کنید​

نحوه ورود مشاور به سایت مشاور مدرسه moshavereh.medu.ir

امکان ورود به این سایت برای مشاورانی امکان پذیر است که به عنوان مشاور در مدارس مشغول به کار باشند.

مشاوران برای داشتن دسترسی به  سایت مشاور مدرسه، باید در ابتدا  درخواست خود را به آموزش و پرورش ارائه دهند و تا رمز عبور و نام کاربری در اختیار آن ها قرار داده شود تا بتوانند به راحتی  به سایت moshavereh.medu.ir وارد شوند.

در صورتی که مشاوری در چند مدرسه متفاوت مشغول به خدمت است این فرد، بایستی برای هر یک از این مدارس نام کاربری و رمز عبور جداگانه ای را از آموزش و پرورش منطقه تهیه نماید.

مشاوران جهت ورود به سایت مشاور مدرسه بایستی کد ملی خود را به عنوان نام کاربری  و از گذر دواژه ای که توسط آموزش و پرورش برای آن ها صادر شده به عنوان رمز عبور وارد نمایند.

نحوه ورود دانش آموز به سایت مشاور مدرسه moshavereh.medu.ir

نحوه ورود دانش آموز به سایت مشاور مدرسه moshavereh.medu.ir

اطلاعات دانش آموزان، ویژگی های شخصیتی و مشکلات رفتاری آن ها  این اطلاعات بایستی توسط مشاور مدرسه وارد سامانه moshavereh.medu.ir شوید پس در نتیجه پیش از از آن دانش آموزان امکان ورود به سایت را نخواهند داشت. پس از وارد کردن اطلاعات لازم و  انواع آزمون های سلامت روان همگام و … توسط مشاور مدرسه گرفته شد، تحلیل آزمون ها در سامانه برای دانش آموزان قرار می گیرد.

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه moshavereh.medu.ir | سایت مشاور مدرسه ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1538
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور