dipcode.medu.ir سایت دیپ کد


جهت مشاوره در زمینه dipcode.medu.ir سایت دیپ کد

dipcode.medu.ir

dipcode.medu.ir

سایت دیپ کد


در این مقاله قصد  داریم dipcode.medu.ir 1400 – دیپ کد – سوابق تحصیلی را به طور کامل برای شما عزیزان توضیح دهیم پس تا آخر این مقاله همراه باشید.

همان طور که میدانید، سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir 1400 ( سایت دیپ کد) در نتایج کنکور سراسری 1401 تاثیر به سزای دارد،  از این رو تمامی داوطلبان کنکور موظفند تمامی ریز نمرات خود را  به سازمان سنجش اعلام نمایند. جهت اقدام در این زمینه، بایستی به سایت دیپ کد به نشانی dipcode medu ir مراجعه نمایید.

داوطلبان کنکور،  به این نکته توجه داشته باشید جهت دریافت  کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی بایستی به dipcode.medu.irکد سوابق تحصیلی مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که با راه اندازی سامانه ساهت به نشانی sahat.medu.ir،  این امکان فراهم شده است تا تمامی دانش آموزان و معلمان و کارشناسان آموزش و پرورش، کد سوابق تحصیلی را در این سایت مشاهده و دریافت نمایند.


جهت ورود به سایت ساهت برروی لینک زیر کلیک نمایید.


سایت ساهت sahat.medu.ir

Click 1
dipcode.medu.ir 1400زمان مراجعه به سایت سوابق تحصیلی آموزش پرورش در کنکور ۱۴۰۰ 

تمامی داوطلبان کنکور سراسری پایه دوازدهم، بایستی قبل از ثبت نام خود، به  به سامانه دیپ کد dipcode.medu.ir مراجعه نمایند و کد سوابق تحصیلی خود را دریافت نمایند و سپس در زمان ثبت‌ نام کنکور 1401 کد سوابق تحصیلی خود را در سایت سازمان سنجش درج نمایند و اطلاعات فردی خود را مشاهده نمایند.

پيرو اطلاعيه‌ مورخ 14/09/1400 اين سازمان در خصوص پذيرش دانشجو در كدرشته محلهاي اعلام شده از سوي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي در مرحله پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي سراسري بهمن ماه سال 1400 بدين وسيله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌هاي محل‌هاي مرحله مذكور، توجه متقاضیان را به موارد ذيل جلب مي‌نماید:

همه متقاضياني که اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌شده نهايي اين مرحله اعلام گرديده، لازم است براي اطلاع از زمان دقيق ثبت‌نام و مدارک مورد نياز (مطابق مدارک اعلام شده در اطلاعيه مورخ 03/07/1400 مربوط به اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان آزمون سراسري سال 1400) مندرج در درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان، از روز چهارشنبه مورخ 1400/10/22 به درگاه اطلاع‌رساني دانشگاه و يا موسسه آموزش عالي محل قبولي خود مراجعه نمايند.

یادآوریهای مهم:

1-همه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 1400/06/31 داراي مدرك ديپلم نظام‌ قديم آموزش متوسطه، پيش‌دانشگاهي نظام آموزشي سالي واحدي يا ترمي واحدي، ديپلم نظام آموزشي جديد (نظام آموزشي 3-3-6) و يا مدرك كارداني (فوق‌ ديپلم) باشند. در غير اينصورت مجاز به ثبت‌نام نخواهند بود.

2- همه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام خويش اقدام نمايند. عدم ثبت‌نام در زمان مقرر به منزله انصراف قطعي از تحصيل آنان تلقي خواهد شد.

3- پذيرفته‌شدگانی كه قبلاً در يكي از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي در رديف پذيرفته شدگان نهايي قرار گرفته‌اند، مطابق ضوابط قبولي قبلي آنان لغو گرديده و مي‌بايست منحصراً در رشته قبولي جديد به تحصيل بپردازند. ضمناً اين دسته از متقاضیان لازم نيست از محل قبولي قبلي خود انصراف دهند، بلكه با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولي مندرج در اين اطلاعيه، مدارك ثبت‌نامي افراد از محل قبولي قبلي آنان درخواست مي‌شود.

4- پذيرفته‌شدگان مرد لازم است با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 9 دفترچه‌ راهنماي‌ ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذيرش صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي بهمن ماه سراسري سال 1400 واجد شرايط لازم بوده و گواهي مربوط به دانشگاه محل قبولي ارائه دهند.

5- نظر به اينكه در دستورالعمل ثبت‌نامي ارسالي به تمامی دانشگاه‌ها و موسسات پذيرنده دانشجو در آزمون سراسري سال 1400 ابلاغ گرديده است تا از پذيرفته‌شدگاني كه داراي مغايرت معدل (معدل مندرج در مدرك تحصيلي آنان كمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالي از طرف متقاضیان به اين سازمان باشد) مي‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آيد، لذا ضرورت دارد اين‌دسته از پذيرفته‌شدگان به دانشگاه محل قبولي خود مراجعه نموده و مدارك لازم را به آنجا ارائه نمايند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسي لازم در مدارك و مستندات ارائه شده صورت گيرد. متقاضیانی كه داراي مغايرت معدل مي‌باشند مي‌بايست وضعيت نهايي خود را تا پايان اسفند ماه سال جاری از دانشگاه محل قبولي پيگيري نموده و از مراجعه به اين سازمان جداً خودداري نمايند.

6- در هر مرحله‌ از پذيرش (ثبت‌نام‌، پذيرش دانشجو و يا هنگام‌ تحصيل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ شود كه‌ متقاضی حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با ایشان‌ رفتار خواهد شد.


مشمولان دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور ۱۴۰۰

Capture 45فارغ التحصیلان مقطع دیپلم یکی از رشته های نظری مانند ریاضی فیزیک ، علوم تجربی ، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که بعد از سال 84

فارغ التحصیل شده اند .

Capture 45   فارغ التحصیلان نظام جدید ( 6 – 3 – 3 ) که بعد از سال 98  که دیپلم گرفته اند .

Capture 45  داوطلبان نظام ترمی واحدی سالی واحدی که موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی خود بعد از سال 91 شده اند .

Capture1 5  داوطلبانی که به جای مدرک پیش دانشگاهی تصمیم به استفاده از مدرک کاردانی دارند و یا پیش دانشگاهی خود را قبل از سال 91 گذرانده اند ، نیازی به

دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی ندارند .

Capture1 5 فارغ التحصیلان شاخه فنی حرفه ای و کار و دانش نظام قدیم و نظام جدید که متقاضی کنکور ۱۴۰۰ هستند ، نیازی به دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم ندارند .

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی آموزش و پرورش dipcode.medu.ir

Capture 43  در ابتدا ورود به سایت دیپ کد به نشانی deepcode.medu.ir

Capture 43  کلیک روی لینک ( مشاهده سوابق و دریافت کد سوابق تحصیلی )

Capture 43   سپس  اطلاعات خواسته شده را وارد کنید

Capture 43   در  آخر دریافت کد سوابق تحصیلی داوطلب

سایت دریافت کدهای سوابق تحصیلی کنکور dipcode.medu.ir

در این مقاله قصد داریم نحوه دریافت کد منطقه برای سوابق تحصیلی  را به شما معرفی کرده و چگونگی دریافت کد را به شما اموزش دهیم .


نحوه دریافت کد دانش آموزی از سنجش

داوطلبانی که قصدشرکت در کنکور را دارند و از طرفی مشمول دریافت کد سوابق تحصیلی هستند و حداقل یک بار در کنکور سراسری شرکت کرده اند، برای نحوه دریافت کد دانش آموزی در سنحش اقدام کنند.


unnamed  متقاضیانی که دیپلم آن ها برای سال 84 به بعد و همچنین متقاضیانی که مدرک پیش دانشگاهی آن ها برای سال 91 به بعد است ، موظف به گرفتن سوابق تحصیلی خود از سایت dipcode.medu.ir هستند.مشاوره تلفنی برایdipcode.medu.ir

سامانه صدای مشاور تحصیلی ، در زمینهdipcode.medu.ir میتواند به صورت تلفنی راهنمایی لازم را برای شما عزیزان قرار دهد . پس نگران نباشید و در هر مرحله ای که دچار مشکل شدید میتوانید تنها با یک تماس تلفنی سوالات خود را بپرسید .

unnamed 2

تماس از تلفن ثابت بدون کد 9099071613

شماره ویژه استان تهران 9099071613


تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد / ساعت 8 صبح تا 12 شب / حتی ایام تعطیل

unnamedهم چنین داوطلبانی که از طریق سایت دیپ کد موفق به دریافت کد دانش آموزی از سنجش  نشدند میتوانند از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.


unnamed  داوطلبان ابتدا وارد این سایت شده و سپس برروی مشاهده و” دریافت کد” سوابق تحصیلی کلیک کنید،پنجره ای آبی رنگ باز میشود .


unnamed برای گرفتن نحوه دریافت  کد دانش اموزی از سنجش نیازمند وارد کردن یک سری اطلاعات هستید که از جمله میتوان به کد دانش اموزی ، کد منطقه ، کد منطقه تحصیلی و تاریخ تولد هستید.مراحل  دریافت کد دانش آموزی از سنجش dipcode.medu.ir

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید
  • گزینه سراسری را انتخاب کنید
  • سپس گزینه سوابق تحصیلی راانتخاب نمایید
  • وارد کردن اطلاعات خواسته شده

کد دانش اموزی : جهت پیدا کردن کد دانش آموزی خود برای سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی به کارنامه تحصیلی مراجعه کرده در قسمت بالایی کارنامه “کد دانش اموزی ” شما ذکر شده است.


کد منطقه :برای دسترسی به کد منطقه خود برای دریافت سوابق تحصیلی مانند کد دانش اموزی در قسمت بالایی کارنامه کد منطقه شما درج شده است.زمان دریافت کد سوابق تحصیلی :


داوطلبان نظام جدید برای دریافت کد سوابق تحصیلی بایستی به سایت دیپ کد مراجعه کنند و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده برای دریافت کد سوابق تحصیلی خود اقدام کنند .

راهنمای دریافت کد سوابق دیپلم و پیش دانشگاهی 

1 1  ابتدا وارد سامانه dipcode.medu.ir شوید

2 4  روی گزینه سوابق تحصیلی و دریافت کد سوابق تحصیلی کلیک کنید

3 3  اطلاعات خواسته شده که شامل ” کد دانش اموزی ، کد منطقه و …” وارد کنید

4 2  پس از تایید اطلاعات وارد شده کد سوابق تحصیلی شما به نمایش گذاشته میشود .dipcode.medu.ir


سوابق تحصیلی در کنکور شامل چیست ؟


در این مقاله قصد داریم نحوه دریافت کد منطقه برای سوابق تحصیلی 99-400 را به شما معرفی کرده و چگونگی دریافت کد را به شما اموزش دهیم .
مصوبه های تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور:


Capture4 1  در کنکور ساال 98 30 در صد به طور قطعی در نظر گرفته شود .

Capture4 1  برای داوطلبین کنکور سال 98 دو نوع سوال تستی برای نظام های قدیم و نظام جدید در نظر گرفته شده است .

Capture4 1  اگر  تاریخ تایید سال اخذ دیپلم (۸۳ و قبل از آن) یا (۸۴ و بعد از آن) به اشتباه در ابتدای ثبت نام صورت وارد شود  داوطلب به عنوان متخلف شناخته خواهند میشود.


چگونه سوابق تحصیلی خود را چک کنیم ؟

در این مقاله قصد داریم نحوه دریافت کد منطقه برای سوابق تحصیلی 99-400 را به شما معرفی کرده و چگونگی دریافت کد را به شما اموزش دهیم .


نحوه دریافت کد دانش آموزی از سنجش

داوطلبانی که قصدشرکت در کنکور را دارند و از طرفی مشمول دریافت کد سوابق تحصیلی هستند و حداقل یک بار در کنکور سراسری شرکت کرده اند، برای نحوه دریافت کد دانش آموزی در سنحش اقدام کنند.


unnamed  متقاضیانی که دیپلم آن ها برای سال 84 به بعد و همچنین متقاضیانی که مدرک پیش دانشگاهی آن ها برای سال 91 به بعد است ، موظف به گرفتن سوابق تحصیلی خود از سایت dipcode.medu.ir هستند.


به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه dipcode.medu.ir سایت دیپ کد ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1569
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور