سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org


جهت مشاوره در زمینه سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org

سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org سامانه ای است که برای متقاضیان ورود به دانشگاه آزاد و ثبت نام در آزمون های این دانشگاه طراحی شده است.

هر ساله تعداد زیادی از افراد، متقاضی ورود به دانشگاه های آزاد سرتا سر کشور و پیگیر آخرین اخبار و اطلاعات در خصوص شرکت در آزمون ها ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، کنکور کاردانی به کارشناسی ، ثبت نام کنکور ارشد و دکتری دانشگاه آزاد و یا زمان برگزاری آزمون های این دانشگاه هستند.

بخش سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به منظور فراهم کردن زیر ساخت لازم برای داوطلبان پذیرش با کنکور و بی کنکور اقدام به راه اندازی سامانه azmoon.org نموده است.

دانشجویانی که قصد پذیرش و قبولی در دانشگاه های آزاد سراسر کشور را دارند باید طی مراحل ثبت نام، اعلام رشته، دریافت کارت ورود به جلسه ، اعلام نتایج و….به این سامانه مراجعه نمایند. علاوه بر ثبت نام وگذراندن مراحل شرکت در آزمون، داوطلبان می توانند برای آگاهی از کلیه اطلاعیه ها و اخبار دانشگاه آزاد از سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org  استفاده نمایند. در ادامه به معرفی و توضیح در خصوص تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور و با کنکور این دانشگاه در مقاطع تحصیلی مختلف خواهیم پرداخت.

ورود به سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org

کسانی که در سال های گذشته در کنکور دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد شرکت کرده اند به خوبی می دادنند که کنکور دانشگاه آزاد و سراسری جدا از هم و  مجزا بوده  و در بازه های زمانی مختلفی برگزار می شد. ولی روال فعلی این است که آزمون کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است به طوری که دانشجویانی که داوطلب کنکور هستند می توانند همزمان با شرکت در آزمون کنکور دانشگاه های سراسری در آزمون دانشگاه آزاد نیز شرکت نمایند.

پس از اعلام نتایج آزمون ها ، در صورتی که داوطلبان برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد مجاز شوند باید با ورود به سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org برای انتخاب  رشته وطی مراحل پذیرش خود در این دانشگاه اقدام نمایند.

برای ورود به سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org  در مرورگر خود آدرس فوق را سرچ نموده و وارد سایت دانشگاه آزاد شوید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سایت azmoon.org

دانشگاه آزاد هر ساله و در دو نوبت مختلف، اقدم به پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی می نماید. کلیه افراد متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد می توانند بر اساس سابقه تحصیلی خود در رشته های این دانشگاه پذیرش شوند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سایت azmoon.org  و در دو مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و در دو نوبت در سال برای ورودی مهر و ورودی بهمن  برگزار می شود. داوطلبانی می توانند در مقطع کاردانی پیوسته تحصیل کنند که دارای دیپلم ۴ ساله ی نظام قدیم یا دیپلم ۳ ساله سالی واحدی یا نظام جدید از رشته های فنی و حرفه ای و یا رشته های نظری باشند.

*داوطلبانی که دارای دیپلم نظام قدیم یا دیپلم سه ساله نظام جدید از رشته های نظری و فنی و حرفه ای باشند می توانند در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد تحصیل نمایند.

همچنین افرادی که دارای دیپلم نظام قدیم یا مدرک کاردانی و یا دیپلم پیش دانشگاهی و یا دیپلم نظام جدید باشند مجاز به شرکت در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد هستند.

*برای ثبت نام وشرکت در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی، متقاضیان باید دارای دیپلم نظام جدید و یا مدرک پیش دانشگاهی باشند. کلیه افرادی که دیپلم نظام قدیم و یا مدرک تحصیلی فوق دیپلم دارند نیز می توانند در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد شرکت کنند.

برای دوره های کارشناسی ناپیوسته، متقاضیان باید دارای مدرک فوق دیپلم باشند.

کلیه مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، اعلام نتایج و سایر اطلاع رسانی و زمان بندی ها در سایت دانشگاه آزاد  www.azmoon.org انجام می پذیرد.

بر طبق اطلاعیه های منتشر شده، برای ورودی بهمن ماه 1401 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سایت azmoon.org انجام می گیرد و افراد متقاضی باید پس از انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور با ورود به سایت دانشگاه آزاد برای ورودی بهمن ماه اقدام و در این سایت ثبت نام نمایند.

معمولا نتایج رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و متقاضیان پذیرش شده در این دانشگاه چند روز  بعد از اینکه ثبت نام به اتمام رسید در سایت دانشگاه آزاد اعلام می شود.

برای ورود مستقیم به سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org کلیک کنید

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 1402 azmoon.org

همان طور که پیش از این نیز گفته شد ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری به طور همزمان و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد. یعنی کلیه افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های آزاد سراسر کشور را دارند باید در تاریخ مقرر با ورود به سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org فرم ثبت نام خود در دانشگاه آزاد را تکمیل و ثبت نام خود را قطعی نمایند.

بعد از اینکه نتایج اولیه دانشگاه ها اعلام شد فرایند تحصیل در این دو دانشگاه یعنی دانشگاه آزاد و سراسری از هم جدا می شود و متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد که مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد شده اند باید برای این دانشگاه انتخاب رشته انجام دهند. از این به بعد  تمامی مراحل انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org  انجام می گیرد.

داوطلبان با مشاهده دفترچه انتخاب رشته در سایت دانشگاه آزاد، به صورت اینترنتی رشته مورد علاقه خود را انتخاب و پرداخت هزینه می کنند.


ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1402 azmoon.org

در مقطع کارشناسی ارشد، آزمونی جامع و هماهنگ برای متقاضیان ورود به دانشگاه آزاد و سراسری برگزار می شود. به دلیل اینکه ظرفیت رشته محل های ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری پایین است، داوطلبان زیادی متمایل به پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد هستند و این افراد می توانند در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد سراسر کشور به ادامه تحصیل بپردازند.

بازه زمانی اعلام شده برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 16 آذرماه تا 22 آذر ماه می باشد و افراد متقاضی شرکت در ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد سال 1402 باید در زمان اعلام شده توسط سازمان سنجش از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس sanjesh.org  برای ثبت نام خود اقدام کنند.

پس از شرکت در کنکور ارشد و اعلام نتایج اولیه کنکور در سایت سنجش، داوطلبان با ورود به سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org  نسبت به انتخاب رشته خود اقدام می کنند.

راهنمای ثبت نام دکتری تخصصی دانشگاه آزاد azmoon.org

در کنکور دکتری نیز روال ثبت نام و شرکت در آزمون، شبیه به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد است. به این صورت که داوطلبان شرکت در کنکور باید برای ثبت نام دکتری تخصصی دانشگاه آزاد باید در زمان مقرر اعلام شده به سایت سازمان سنجش sanjesh.org  مراجعه کنند و مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.  احتمالا زمان ثبت نام در کنکور دکتری تخصصی دانشگاه آزاد در ماه آذر ماه است و داوطبان با ثبت نام در کنکور مقطع دکتری آماده رقابت با یکدیگر می شوند.

بعد از ثبت نام و شرکت در آزمون دانشگاه آزاد در مقطع دکتری، نتایج اولیه آزمون اعلام می گردد در این مرحله و ازین پس داوطلبان مجاز به انتخاب رشته باید فرآیند مربوط به انتخاب رشته را از طریق سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org  پیگیری نمایند.

به طور کلی ثبت نام مقطع دکتری دانشگاه آزاد و سراسری هم زمان با هم واز طریق سامانه sanjesh.org  انجام می گیرد ولی بعد از آن و برای تکمیل پذیرش و انتخاب رشته متقاضیان باید به سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org مراجعه کنند.

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

هر ساله دانشگاه آزاد برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد در تاریخ مشخص اقدام می نماید. ثبت نام برای کنکور در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد. ثبت نام در این آزمون نیز در بازه زمانی مقرر و به صورت هماهنگ و کشوری و از طریق سایت sanjesh.org  است. در این آزمون هم به روال قبل، سایر مراحل از طریق سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org  انجام می گیرد.

زمان دقیق ثبت نام برای شرکت و ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد در سال 1402 توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد .

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه سایت دانشگاه آزاد www.azmoon.org ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1525
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور