سایت مدارس نمونه دولتی البرز azmoon.albmedu.ir


جهت مشاوره در زمینه سایت مدارس نمونه دولتی البرز azmoon.albmedu.ir

 هر ساله داوطلبان علاقمند به ورود به مدارس نمونه دولتی استان البرز از طریق سایت مدارس نمونه دولتی البرز با آدرس اینترنتی  azmoon.albmedu.ir در زمان مشخصی شروع به نام نویسی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی می نمایند.

مدارس نمونه دولتی به علت کیفیت بالای تحصیلی و وجود دانش آموزان مستعد، هر سال مورد استقبال دانش آموزان زیادی قرار می گیرند که تمایل دارند در این مدارس به تحصیل خود ادامه دهند.

ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه تحصیلی نهم به دهم با استفاده از آزمون ورودی امکان پذیر است و دانش آموزانی که علاقمند به تحصیل در این مدارس هستند ابتدا باید در آزمون ورودی این مدارس پذیرفته شده و در ادامه برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی اقدام نمایید

در ادامه مطلب می توانید اطلاعات زیادی در مورد مراحل نام نویسی و برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان البرز به دست بیاورید

azmoon.albmedu.ir

فرآیند ثبت نام دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس نمونه دولتی در استان البرز با استفاده از سایت مدارس نمونه دولتی البرز  azmoon.albmedu.ir انجام می پذیرد. داوطلبان برای ورود به مدارس نمونه دولتی  باید در بازه زمانی اعلام شده  توسط سامانه ، فرآیند ثبت نام و واریز وجه خود را انجام داده و ثبت نام خود را انجام دهند

پیش از وجود روند فعلی، در  سرتاسر کشور، سامانه ای واحد برای ثبت نام داوطلبان ورود به مدارس نمونه دولتی وجود داشت. ولی بعد از اعمال تغییرات، روال ثبت نام  به این صورت تغییر کرد  که  فرآیند ثبت نام و انجام مراحل آزمون در هر استان در سامانه ای مخصوص به آن استان انجام گیرد .

در همین راستا داوطلبان مدارس نمونه دولتی هر استان باید برای انجام ثبت نام و مراحل دیگر آزمون مدارس نمونه دولتی به سامانه مخصوص استان خود مراجعه کنند.

ورود به سایت  azmoon.albmedu.ir


سایت مدارس نمونه دولتی البرز 

مراحل ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی استان البرز در سایت مدارس نمونه دولتی البرز azmoon.albmedu.ir انجام می گیرد و تمامی اطلاعیه های مربوطه در مراحل مختلف برای ورود به مدارس نمونه دولتی استان البرز از طریق این سامانه منتشر می گردد.

دانش آموزان علاقمند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی البرز،  لازم است طبق زمان بندی های اعلام شده در سایت مدارس نمونه دولتی البرز برای ثبت نام و دیگر مراحل مختلف آزمون ورودی اقدام کنند.

Capture1 5 توجه داشته باشید که  کلیه مراحل لازم برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی مانند ثبت نام آزمون ورودی، خرید کد ثبت نام برای شرکت در آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون, اعلام نتایج آزمون و ثبت اعتراضات … از طریق این سامانه اینترنتی و به صورت الکترونیکی صورت می گیرد.


زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی البرز 

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی البرز به صورت دقیق در بازه زمانی مشخص و از طریق سایت مدارس نمونه دولتی البرز اطلاع رسانی می گردد.

توجه نمایید که کلیه اطلاعیه ها در مورد زمان بندی و ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در زمان معین از طریق همین سایت   azmoon.albmedu.ir اعلام و اطلاع رسانی می گردد و دانش آموزان باید طبق زمان اعلام شده برای مرحله ثبت نام و سایر مراحل آزمون اقدام کنند.

در سال تحصیلی 1401 – 1402 زمان ثبت نام برای  آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در اواخر فروردین ماه 1401 اعلام شد و دانش آموزان در این زمان برای آزمون ورود به مدارس نمونه دولتی ثبت نام کردند. احتمال می رود زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای سال 1403 نیز در بازه زمانی مشابه باشد.


بازه زمانی ثبت نام آزمون 1402 – 1403 و سایر موارد مربوط به آزمون مدارس نمونه دولتی، پس از اعلام از همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد


نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی البرز 

Capture1 5 حتما پیش از اقدام برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در سایت مدارس نمونه دولتی البرز، دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی را مشاهده کنید. در این دفترچه راهنما کلیه اطلاعیه ها و زمانبندی ها، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون، ظرفیت ها و… ذکر شده است. پس از مطالعه دفترچه راهنما در صورتی که واجد شرایط شرکت در آزمون هستید برای ثبت نام اقدام کنید


Capture1 5 مسئولیت اطلاعات تکمیل شده و صحت آن بر عهده دانش آموز است. در صورت اشتباه و نیاز به ویرایش می توانید در زمانی که به منظور ویرایش اطلاعات در نظر گرفته می شود، اطلاعات خود را ویرایش نمایید.


در ادامه ی مطلب می توانید نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی البرز برای شرکت در آزمون ورودی را مشاهده کنید

222222 1برای شروع در  صفحه مرورگر گوشی تلفن و یا کامپیوتر خود عبارت azmoon.albmedu.ir را تایپ کرده و سپس سرچ نمایید.

 با سرچ آدرس مذکور شما به طور مستقیم وارد سایت مدارس نمونه دولتی البرز می شوید.

222222 1پس از ورود به سایت مدارس نمونه دولتی البرز، ابتدا نسبت به واریز وجه و خرید کد ثبت نام اقدام کنید. به این منظور کلیه اطلاعاتی که از شما درخواست شده است را وارد کرده و به صورت الکترونیکی مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید.

222222 1بعد از پرداخت وجه شرکت در آزمون، ثبت نام خود را انجام دهید. اطلاعات هویتی و سایر موارد خواسته شده را تکمیل نموده و ثبت نام خود را قطعی کنید.

222222 1در پایان کد رهگیری به شما ارائه می شود ، این کد را یادداشت کرده ونگهدار ی کنید و در صورتی که مقدور است از صفحه نهایی ثبت نام پرینت تهیه کنید.


 دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس نمونه دولتی البرز برای سال تحصیلی 1402 – 1403 منتشر نشده است. بعد از انتشار حتما در این صفحه اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی البرز 

یکی از موارد مهم و الزامی برای شرکت در جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی البرز، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی البرز است.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی، لازم است که در زمان مشخص (تقریبا 4 الی5 روز پیش از برگزاری آزمون) به سایت مدارس نمونه دولتی البرز azmoon.albmedu.ir مراجعه کنید و از قسمت مربوط به  کارت ورود به جلسه آزمون، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید. باید از کارت ورود به جلسه پرینت تهیه کنید. توجه داشته باشید که پرینت کارت ورود به جلسه آزمون باید توسط مدرسه محل تحصیل مهر شود.

Capture1 5 به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون برای شرکت در جلسه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی الزامی است


زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی البرز 

زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی البرز به صورت دقیق و از طریق سایت azmoon.albmedu.ir اطلاع رسانی می گردد(زمان اعلام نتایج آزمون معمولا دو هفته پس از برگزاری آزمون ورودی است)

 دانش آموزانی که در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی  شرکت کرده اند، اکنون می توانند در زمان مقرر که در سامانه اطلاع رسانی شده است برای دریافت کارنامه ومشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اقدام نمایند .

تمام افرادی که پس از مشاهده نتایج و درصدهای خود، نسبت به نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی معترض هستند با استفاده از گزینه موجود در این سایت جهت ثبت اعتراض می توانند اعتراض خود را اعلام نمایند .

ثبت اعتراض هم به صورت اینترنتی بوده و دانش آموزان لازم است  برای انجام مراحل ثبت و پیگیری اعتراض خود به این اینترنتی و از طریق سایت مدارس نمونه دولتی البرز  azmoon.albmedu.ir اقدام نمایید.


ظرفیت مدارس نمونه دولتی البرز

در جدول زیر می توانید ظرفیت مدارس نمونه دولتی البرز، رشته ها ارائه شده و ظرفیت رشته ها را به تفکیک نواحی مختلف  استان البرز مشاهده کنید.

ظرفیت مدارس نمونه دولتی استان البرز


%D8%B4 در مطلب پیش رو درباره مراحل مختلف آزمون مدارس نمونه دولتی، مانند سایت مدارس نمونه دولتی البرز، azmoon.albmedu.ir، زمان برگزاری آزمون، اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی و… برای شما توضیحاتی ارائه دادیم. در صورتی که شما به راهنمایی ومشاوره  بیشتری نیاز دارید می توانید با شماره های درج شده در زیر این مطلب تماس گرفته و سوالات و ابهامات خود را با کارشناسان مجموعه مطرح نمایید.

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه سایت مدارس نمونه دولتی البرز azmoon.albmedu.ir ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1572
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور