سایت مدارس نمونه دولتی گیلان sanjesh.giledu.ir


جهت مشاوره در زمینه سایت مدارس نمونه دولتی گیلان sanjesh.giledu.ir

سایت مدارس نمونه دولتی گیلان با آدرس اینترنتی sanjesh.giledu.ir هر ساله در زمان مقرر شروع به نام نویسی از متقاضیان و علاقمندان ورود به مدارس نمونه دولتی استان گیلان می نماید.

به دلیل کیفیت بالای مدارس نمونه دولتی، هر سال دانش آموزان زیادی تمایل دارند تا در این مدارس به تحصیل خود ادامه دهند.ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی با استفاده از آزمون ورودی امکان پذیر است و برای ثبت نام در این مدارس ابتدا باید در آزمون ورودی این مدارس پذیرفته شوید و سپس برای ثبت نام اقدام نمایید


sanjesh.giledu.ir

سایت sanjesh.giledu.ir در استان گیلان برای ثبت نام از دانش آموزان داوطلب ورود به مدارس نمونه دولتی در نظر گرفته شده است و داوطلبان باید برای در زمانی که توسط همین سامانه اعلام می شود در این سایت فرآیند ثبت نام و واریز وجه خود را انجام دهند.

پیش از این در سرتاسر کشور، سامانه ای واحد برای ثبت نام داوطلبان ورود به دانشگاه ها وجود داشت ولی بعد از اعمال تغییراتی، اکنون هر استان برای ثبت نام و انجام مراحل آزمون دارای سامانه ای مخصوص به خود می باشد که داوطلبان آن استان باید برای ثبت نام و مراحل مربوط به ثبت نام به سامانه مخصوص به استان خود وارد شوند.

ورود مستقیم به sanjesh.giledu.ir

سایت مدارس نمونه دولتی گیلان

سایت مدارس نمونه دولتی گیلان sanjesh.giledu.ir کلیه اطلاعیه ها و انجام مراحل مختلف برای ورود به مدارس نمونه دولتی استان گیلان را به عهده دارد.

دانش آموزان لازم است طبق زمان های اعلام شده در سایت برای ثبت نام و انجام بقیه مراحل اقدام کنند.

لازم به ذکر است که کلیه کارهای لازم برای شرکت در آزمون ، ثبت نام آزمون ورودی، واریز وجه برای شرکت در آزمون دریافت کارت ورود به جلسه آزمون, اعلام نتایج و… از طریق این سامانه و به صورت اینترنتی صورت می پذیرد.


زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی گیلان sanjesh.giledu.ir

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی گیلان در زمان های مشخص برگزار می شود. کلیه اطلاعیه های مربوط به زمان بندی و ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در زمان معین از طریق این سامانه اعلام می گردد و دانش آموزان باید در این سامانه برای ثبت نام خود و طی مراحل آن اقدام کنند.

ثبت نام  آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در سال تحصیلی 1401 – 1402 در اواخر فروردین ماه 1401 انجام گرفت. پیش بینی می شود زمان ثبت نام برای آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای سال 1402 – 1403 نیز در همین بازه زمانی باشد.

نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی گیلان

پیش از اقدام برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی، این نکات را مد نظر داشته باشید

Capture1 5 سعی کنید برای راحتی بیشتر در هنگام ثبت نام، از قبل مدارک و اطلاعات لازم را آماده نمایید

Capture1 5  فایل عکس داوطلب باید با فرمت jpg ، زمینه سفید و مربوط به سال جاری باشد.

Capture1 5 در هنگام تکمیل برگ ثبت نام دقت داشته باشید که هر داوطلب تنها یک رشته تحصیلی (ریاضی، فیزیک- علوم انسانی- علوم تجربی- علوم و معارف اسلامی) را می تواندانتخاب نماید.

Capture1 5 در فرآیند آزمون نمونه دولتی استان گیلان ، رقابت برای ورود به مدارس نمونه دولتی بین دانش آموزان همان منطقه خواهد بود

Capture1 5 دانش آموزان عشایر، به دلیل زندگی عشایری و کوچ رو بودن در هر منطقه در استان گیلان  مجاز به ثبت نام می باشند.


در ادامه نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی گیلان را برای شما توضیح خواهیم داد

ابتدا در صفحه مرورگر خود عبارت sanjesh.giledu.ir را وارد نموده و سرچ نمایید. با ورود عبارت مذکور شما به طور مستقیم وارد سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان گیلان خواهید شد


Capture برای انجام مراحل ثبت نام ابتدا لازم است کد ثبت نام مربوط به آزمون را خریداری نمایید. به این منظور بر روی گزینه خرید کد ثبت نام کلیک نمایید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی گیلان


Captureهزینه خرید کد ثبت نام در سال 1401 – 1402 مبلغ 40000 تومان بوده است.

Captureدر صفحه خرید کد ثبت نام با تکمیل اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره کد ملی و پرداخت وجه ، کد ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را خریداری نمایید.


Captureپس از خرید کد ثبت نام حالا لازم است که مراحل ثبت نام در آزمون را طی نمایید. به این منظور بر روی گزینه ثبت نام در آزمون کلیک کرده و سپس گزینه شروع ثبت نام را انتخاب کنید. در ادامه اطلاعات خواسته شده مانند  کد ثبت نام خریداری شده (کد ثبت نام که در مرحله قبل خریدید) رمز عبور و سایر اطلاعات را تکمیل کرده و مراحل ثبت نام خود را به پایان برسانید.

نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی گیلان


بهتر است پیش از اقدام برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از سایت مدارس نمونه دولتی گیلان sanjesh.giledu.ir شرایط لازم و اطلاعیه های مهم برای شرکت در آزمون ورودی را مطالعه کنید و در صورتی که واجد شرایط شرکت در آزمون هستید برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی اقدام کنید


برای مشاهده دفترچه راهنمای مدارس نمونه دولتی گیلان کلیک کنید


 نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان

از جمله موارد مهم و ضروری برای شرکت در آزمون، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان است. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود در زمان مقرر (معمولا 4 الی5 روز پیش از برگزاری آزمون) اعلام شده لازم است به سایت sanjesh.giledu.ir مراجعه کنید و از قسمت کارت ورود به جلسه ، کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت نمایید. باید از این کارت پرینت تهیه کرده و این پرینت کارت توسط مدرسه محل تحصیل مهر گردد.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی گیلان


%D8%B4به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون برای شرکت در جلسه آزمون الزامی می باشد


زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی گیلان

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گیلان در زمان مشخص شده و توسط سامانه sanjesh.giledu.ir به اطلاع داوطلبان می رسد. دانش آموزان شرکت کننده در آزمون ورودی به مدارس نمونه دولتی باید در زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی گیلان که در سایت مشخص شده است از گزینه اعلام نتایج، برای دریافت و مشاهده نتایج آزمون اقدام نمایند و درصدها و کارنامه آزمون خود را مشاهده کنند.

هر کدام از دانش آموزانی که نسبت به نتایج خود و یا موارد دیگر معترض هستند می توانند با استفاده از گزینه موجود در این سایت اعتراض خود را اعلام کنند. فرآیند ثبت اعتراض هم به صورت اینترنتی بوده و برای انجام مراحل ثبت و پیگیری اعتراض لازم  است به این صورت اقدام نمایید.

ظرفیت مدارس نمونه دولتی استان گیلان

در زیر می توانید ظرفیت پذیرش، نام و رشته های مدارس نمونه دولتی استان گیلان را مشاهده نمایید.


ظرفیت مدارس نمونه دولتی استان گیلان


222222 1 در مطلب  بالا در مورد مراحل مختلف آزمون مدارس نمونه دولتی، مانند سایت مدارس نمونه دولتی گیلان، sanjesh.giledu.ir، زمان آزمون، اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی و… برای شما توضیحاتی ارائه کردیم. در صورتی که نیاز یه راهنمایی بیشتر دارید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل کرده و سوالات و ابهامات خود را مطرح نمایید.

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه سایت مدارس نمونه دولتی گیلان sanjesh.giledu.ir ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1525
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور