سایت مدارس نمونه دولتی زنجان sabtenam.zanjanedu.ir


جهت مشاوره در زمینه  سایت مدارس نمونه دولتی زنجان sabtenam.zanjanedu.ir

داوطلبان ورود به مدارس نمونه دولتی در استان زنجان برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی باید به سایت مدارس نمونه دولتی زنجان sabtenam.zanjanedu.ir مراجعه کنند  

مدارس نمونه دولتی از جمله مدارس با سطح خوب در  سراسر کشور هستند که هر ساله اقدام به جذب و پذیرش دانش آموزان مستعد و تلاشگر می کنند ، دانش آموزان و داوطلبان زیادی نیز وجود دارند که علاقمند به ثبت نام و ادامه تحصیل در این مدارس هستند.

هر سال آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می گردد. روال سال های قبل در مورد برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دچار تغییر و دگرگونی شده است و دانش آموزانی که تمایل به پذیرش در این مدارس را دارند لازم است برای ثبت نام و طی مراحل کامل شرکت در جلسه آزمون از طریق سایت مدارس نمونه دولتی استان خود اقدام نمایند.


 sabtenam.zanjanedu.ir

در سال های گذشته فرآیند ثبت نام برای آزمون مدارس نمونه دولتی در سراسر کشور توسط یک سامانه واحد و مشترک انجام می گرفت ولی اکنون سامانه ثبت نام برای آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هر استان مجزا می باشد

سامانه اینترنتی sabtenam.zanjanedu.ir به منظور ثبت نام و انجام مراحل مختلف آزمون برای داوطلبان پذیرش در مدارس نمونه دولتی استان زنجان در نظر گرفته شده است.

برای ورود مستقیم به sabtenam.zanjanedu.ir کلیک کنید

سایت مدارس نمونه دولتی زنجان

دانش آموزان لازم است برای ثبت نام در آزمون این مدارس به سایت مدارس نمونه دولتی زنجان sabtenam.zanjanedu.ir مراجعه کنند.

 تمام مراحل ثبت نام از قبیل شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی، پرداخت هزینه ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و… از طریق مراجعه به این سامانه  انجام می پذیرد و دانش آموزان برای آگاهی از بازه های زمانی و شرایط لازم باید طبق اطلاعات مندرج در این سامانه اقدام کنند.

تمامی مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود و دانش آموزان باید برای ثبت نام خود اقدام نمایند و مدارس محل تحصیل مسئولیتی در این قبال ندارند. رعایت شرایط ثبت نام و صحت اطلاعات مندرج بر عهده دانش آموز است و در صورت مغایرت، در صورت قبولی در آزمون ، قبولی بی اثر خواهد بود.


Capture1 5 توجه داشته باشید که متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه ششم استان زنجان، برای ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی، نیازی به شرکت در آزمون ورودی این مدارس ندارند پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی است.

دانش آموزان داوطلب در  پایه تحصیلی ششم لازم است برای ثبت نام به همراه مدارک لازم به این مدارس مراجعه کنند. مدارس نمونه دولتی در این پایه، اکنون به صورت هیئت امنایی اداره می شوند و دانش آموزان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم و با پرداخت شهریه مصوب در این مدارس به تحصیل ادامه دهند.

 چنانچه می خواهید در پایه دهم در مدارس نمونه دولتی به ادامه تحصیل بپردازید باید در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ثبت نام کرده و پذیرفته شوید


زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی زنجان

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی زنجان در سامانه sabtenam.zanjanedu.ir اعلام می گردد و دانش آموزان موظفند طبق زمان بندی اعلام شده در سایت مدارس نمونه دولتی زنجان برای ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

در سال گذشته 1401 – 1402 زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی از اواخر فروردین ماه آغاز شد.

با توجه به اطلاعیه های مندرج در سایت مدارس نمونه دولتی زنجان  sabtenam.zanjanedu.ir زمان ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی زنجان از ساعت 00:00 روز سه شنبه 30 فروردین ماه تا روز شنبه 10 اردیبهشت ماه 1401 بوده است.

همچنین آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نیز به صورت هماهنگ و کشوری در روز جمعه تاریخ سه تیرماه 1401 در ساعت 9 صبح برگزار شده است.

Capture احتمال می رود زمان ثبت نام برای سال تحصیلی جدید نیز مانند سال گذشته از اواخر فروردین ماه آغاز گردد ولی دانش آموزان توجه کنند در سال تحصیلی1402 – 1403 طبق زمان اعلام شده در سایت مدارس نمونه دولتی زنجان برای ثبت نام اقدام نمایند.نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی زنجان

لازم است قبل از ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی زنجان به این موارد دقت کنید (طبق دفترچه راهنمای مدارس نمونه دولتی زنجان 1401  – 1402)

222222 1 در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402 در استان زنجان، صرفا دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم، مجاز به ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی بودند.

222222 1برای راحتی بیشتر در هنگام ثبت نام، از قبل مدارک و اطلاعات لازم را آماده و در دسترس نگه دارید

222222 1فایل عکس داوطلب باید به صورت پرسنلی با فرمت jpg ، زمینه سفید و حداکثر حجم 150 kb باشد.

222222 1در هنگام تکمیل برگ ثبت نام هر داوطلب می تواند تنها یک رشته تحصیلی (ریاضی، فیزیک- علوم انسانی- علوم تجربی- علوم و معارف اسلامی) را می تواند انتخاب نماید.

222222 1رقابت علمی درآزمون نمونه دولتی استان زنجان، بین دانش آموزان مدرسه و مناطق تحت پوشش آن خواهد بود


در ادامه در مورد نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی زنجان توضیح خواهیم داد. 

  • برای ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان زنجان، عبارت sabtenam.zanjanedu.ir را در صفحه مرورگر خود سرچ نمایید. پس از ورود عبارت مربوط به طورمستقیم وارد سایت مد نظر می شوید.

نحوه خرید کد ثبت نام آزمون نمونه دولتی


  • پس از ورود به این سایت برای شروع ثبت نام خود ابتدا لازم است نسبت به خرید کد ثبت نام اقدام کنید. پس در ابتدا بر روی این گزینه کلیک نمایید. پس از ورود به این مرحله، نسبت به ورود اطلاعات مورد درخواست و واریز وجه ثبت نام برای خرید کارت ثبت نام اقدام کنید. هزینه شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی در سال گذشته مبلغ 40000 تومان بوده است (این مبلغ برای آزمون سال 1401 ثابت بوده و هر گونه دریافت وجه جز این و تحت هر نامی ممنوع است)(دانش آموزان تحت پوشش کمیته و بهزیستی از پرداخت مبلغ معاف می باشند)
  • وجه واریز شده برای شرکت در آزمون ورودی به هیچ عنوان برگشت داده نمی شود بنابراین دانش آموزان پیش از ثبت نام از کلیه موارد و شرایط اطمینان داشته باشند.

Capture1 5 بعد از انجام مراحل خرید کد ثبت نام، دقت داشته باشید که در پایان این مرحله حتما کد ثبت نام و رمز عبور خود را دریافت نمایید.

  • پس از خرید کد ثبت نام، اکنون نوبت ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی است. گزینه ثبت نام در آزمون را کلیک کنید و پس از کلیک بر روی گزینه ثبت نام، کد ثبت نام ، رمز ورود را وارد کنید و گزینه بررسی کد را کلیک نمایید

ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی زنجان


  • پس از این، اطلاعات لازم برای ثبت نام در آزمون را تکمیل نمایید و ثبت نام خود در آزمون را کامل نمایید.

Capture1 5 تا پیش از ثبت نهایی می توانید اطلاعات خود را به دفعات ویرایش نمایید. از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن شده و سپس اقدام به تایید نهایی کنید. پس از ثبت نهایی کد رهگیری خود را دریافت کرده و آن را تا مرحله اعلام نتایج نگهداری کنید.


%D8%B4 توجه داشته باشید که  پیش از ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی زنجان، ابتدا دفترچه راهنمای آزمون را از سایت   sabtenam.zanjanedu.ir دانلود و موارد و شرایط را مطالعه کرده و در صورتی که شرایط  لازم را دارا بودید نسبت به ورود به سایت و ثبت نام خود در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی اقدام نمایید.


برای مشاهده دفترچه راهنما آزمون نمونه دولتی زنجان کلیک کنید 


دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی زنجان

برای دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی زنجان باید از طریق سامانه sabtenam.zanjanedu.ir و از گزینه دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایید

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی زنجان


در سال تحصیلی پیش کارت ورود به جلسه آزمون از سه روز پیش از آزمون از سایت مدارس نمونه دولتی زنجان در دسترس بود

از کارت ورود به جلسه ارائه شده باید به پرینت تهیه کرده و این پرینت حتما توسط مدرسه محل تحصیل مهر شود.

  %D8%B4 به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.


اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی زنجان

پس از طی بازه زمانی مشخص باید برای مشاهده و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی زنجان به سامانه ای که مراحل پیشین خود را انجام دادید یعنی سامانه  sabtenam.zanjanedu.ir مراجعه کنید. 

در سال تحصیلی گذشته 1401 – 1402 زمان اعلام نتایج اسامی پذیرفته شدگان هر واحد آموزشی، حدود دو هفته پس از تاریخ برگزاری آزمون اعلام شده است.

 بعد از مراحل برگزاری آزمون و پس از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی، در صورتی که ظرفیت کلاس ها تکمیل نشده باشد، فهرست اسامی ذخیره تهیه و به داوطلبان اعلام خواهدشد.

 در صورت داشتن اعتراض به نتایج آزمون و درصدهای کسب شده می توانید با استفاده از همین سامانه برای اعلام اعتراض به نتایج اقدام کنید. در سال 1401 داوطلبان پس از اعلام نتایج تا یک هفته فرصت داشتند اعتراضات خود را ثبت نمایند.

 مراحل اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی، فرآیند ثبت اعتراضات و هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سایت نمونه دولتی زنجان  انجام خواهد گرفت و داوطلبان باید از مراجعه حضوری برای این قبیل موضوعات خودداری نمایند


دبیرستان های نمونه دولتی استان زنجان و رشته های آن

نام دبیرستان های نمونه دولتی زنجان  به همراه رشته های موجود، ظرفیت و مناطق تحت پوشش را می توانید مشاهده کنید


دبیرستان های نمونه دولتی استان زنجان


هنرستان های نمونه دولتی استان زنجان و رشته های آن

در زیر نام هنرستان های نمونه دولتی استان زنجان به همراه ظرفیت پذیرش و مناطق تحت پوشش آن ها را مشاهده می کنید.

هنرستان های نمونه دولتی استان زنجاندر این مطلب سعی بر این بوده تا در مورد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی استان زنجان، سایت مدارس نمونه دولتی زنجان و آدرس اینترنتی آن با نشانی sabtenam.zanjanedu.ir نحوه ثبت نام در این سایت، زمان اعلام نتایج آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و… برای شما توضیحاتی ارائه شود. اگر سوال و یا ابهامی در مورد مراحل مختلف شرکت در این آزمون و یا موارد دیگر دارید می توانید از طریق شماره تماس های زیر برای دریافت پاسخ با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه  سایت مدارس نمونه دولتی زنجان sabtenam.zanjanedu.ir ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1527
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور