lms.cfu.ac. ir دانشگاه فرهنگیان | ورود به سیستم گلستان دانشگاه فرهنگیان


جهت مشاوره در زمینه lms.cfu.ac. ir دانشگاه فرهنگیان | ورود به سیستم گلستان دانشگاه فرهنگیان

lms فرهنگیان

lms دانشگاه فرهنگیان

lms.ac. ir

سامانه ال ام اس فرهنگیان، در این سامانه، هدف برگزاری کلا س های آنلاین میباشد. در ادامه این مقاله ما برای شما داوطلبان، راهنمای ورد به سامانه  فرهنگیان lms را توضیح دادیم. در سامانه ال ام اس فرهنگیان، تمامی دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان این امکان را دارند که تمامی امور آموزشی و دانشجویی مانند انتخاب واحد، ثبت نام اولیه، مشاهده کارنامه، اعتراض به نمره، حذف و اضافه و ..و را به راحتی انجام دهند.برای اقدام تمامی امور ذکر شده، دانشجویان باید به  نشانی اینترنتی education.cfu.ac.ir مراجعه نمایند. در ادامه ما  لینک ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان را برای شما قرار داده ایم و همچنین با استفاده از این مقاله میتوانید وارد سامانه فرهنگیان lms شوید.


فرهنگیان lms 

سامانه ال ام اس فرهنگیان ، جهت ورود به ال ام اس فرهنگیان علاوه بر ورود به سایت فرهنگیان lms به نشانی  lms.cfu.ac.ir   ، برای ورود به کلاس، باید نام کاربری و رمز عبور خود را همراه داشته باشید. همان طور که میدانید با شیوع گسترده ویروس کرنا و تعطیلی دانشگاه ها، امکان مراجعه حضوری به پردیس های دانشگاهی فرهنگیان برای دانشجویان وجود ندارد به همین منظور سامانه ای به نام سامانه lms فرهنگیان طراحی شده است که دانشجویان دانشگاه فرهنگیان با ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان این امکان را دارند جهت انجام امور دانشجویی و تحصیلی به صورت اینترنتی و غیر حضوری در سایت ال ام اس فرهنگیان اقدام نمایند.


نحوه اتصال به سامانه lms فرهنگیان

سایت مجازی یا همان سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان به نشانی اینترنتی lms.cfu.ac.ir و یا lms1.cfu.ac.ir، سامانه ای است که با هدف  ارائه خدمات غیر حضوری آموزشی به دانشجو معلمان و اساتید دانشگاه فرهنگیان و همچنین از سمت دانشگاه فرهنگیان راه اندازی شده است که جهت ورود به این سامانه بایستی مراحل زیر را به طور کامل طی نمایید.

 • مرورگر وب ترجیحا +IE9 يا آخرين نسخه سایر مرورگرها.
 • فارسی نمودن رايانه.‏
 • تنظيم صحيح تاريخ رایانه.‏
 • نصب فونت های سامانه گلستان جهت چاپ مناسب خروجی های سامانه.
 • ورود به سامانه با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه.‏


معرفی سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان lms1.cfu.ac.ir

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””] کلیه دانشجویان هر یک از پردیس های دانشگاهی دانشگاه فرهنگیان این امکان برایشان فراهم شده است که با ورود به سامانه ال ام اس فرهنگیان  و همچنین وارد کردن  نام کاربری و گذرواژه، وارد پنل کاربری شخصیشان شوند.

لازم به ذکر است بگوییم که این نکته را در نظر داشته باشید، هنگامی که بار اولیست که وارد این سامانه میشوید برای امنیت، رمز عبور خود را تغییر دهید.

لازم به ذکر است که این نکته ار ذکر کنیم، در حال حاضر فقط دو دسته از کاربران مجاز  به ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان هستند. دسته اول، دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان میباشند و دسته دوم،  گروه اساتید دانشگاه فرهنگیان می باشند.

سامانه آموزش مجازی و یا مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان، یا همان سامانه فرهنگیان lms، در این ساییت برای تمامی کاربران در تمامی نقاط کشور قابل استفاده میباشد.

سامانه فرهنگیان lms دارای دو قسمت است که این دو قسمت عبارتند از :

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””] سرور اجرا کننده ی اعمال مرکزی (ساخت، مدیریت و اجرای دروس، احراز هویت کاربران، ارائه ی داده ‌ها و اعلانات)

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””]  رابط کاربری که درون مرورگر سازمان به عنوان وب اجرا می شود ( مانند جی میل یا فیسبوک) که توسط مدیران، معلمان و دانش آموزان مورد استفاده قرار می گیرد.


راهنمای ورود به سامانه lms فرهنگیان

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””] جهت ورود به سامانه ال ام اس فرهنگیان، وارد سایت به نشانی  lms.cfu.ac.ir شوید .

ال ام اس فرهنگیان

Click 1

سامانه الکترونیکی فرهنگیان 

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””] پس از ورود به سایت  فرهنگیان lms ، همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید در قسمت راست صفحه ، اطلاعات خواسته شده ( ” استان، نام کاربری و کلمه عبور “) خود را وراد کنید .

جهت کسب نام کاربری و رمز عبور خود میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .


[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””]  پس از وارد کردن اطلاعات ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید .

سامانه الکترونیکی فرهنگیان 

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””]   پس از انجام این مرحله ،  پنل کاربری شما به نمایش  گذاشته میشود .

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””]  در صورتی که قصد تدریس در این سمانه را دارید برروی گزینه ”  درخواست تدریس دوره  ” کلیک کنید .

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””] سپس اطلاعات خواسته شده را انتخاب کنید .


مزایای استفاده از سامانه ال ام اس فرهنگیان

 • امکان قرار دادن فایل منابع درسی برای تمام دانشجویان ترم جاری درس مورد ارائه
 • استفاده از انجمن ها جهت ایجاد مباحثه بین دانشجویان
 • تعریف تکلیف و تحویل آن به صورت الکترونیکی و با امکان محدود نمودن زمان تحویل
 • ارسال پیغام به دانشجویان درس مربوطه
 • قراردادن اطلاعیه در خصوص مسائل درسی
 • برگزاری آزمون­های آنلاین با توانایی تصحیح خودکار و ثبت نمرات دانشجویان در دفتر نمرات

راهنمای ورود به lmsmap.iauec.ac.ir

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””] ورود به سایت آموزش مجازی دانشگاه آزاد به آدرس lmsmap.iauec.ac.ir

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””] با توجه به نقشه ، استان و واحد محل تحصیل خود را انتخاب کنید

وارد صفحه اختصاصی شوید

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””] با استفاده از نام کاربری و رمز عبور به صفحه شخصی خود وارد شوید

[icon name=”check” style=”solid” class=”” unprefixed_class=””] مشاهده آموزش های آنلاین (مجازی) یا آموزش هایی که در سامانه بارگزاری شده است.


نحوه ورود به سامانه ریلاین 

lms دانشگاه فرهنگیان

برای ورود به سامانه فرهنگیان  lms ابتدا بایستی وارد سامانه ریلاین به نشانی twlms.ir شوید .

برروی گزینه ورود کلیک کنید .

نام کاربری خود را که شماره دانشجویی شما است را وارد کنید .

رمز عبور کد ملی شما است ولی در ابتدا بایستی عبارت Aa را وارد کنید .


سامانه LMS چیست ؟

Click 1


به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه lms.cfu.ac. ir دانشگاه فرهنگیان | ورود به سیستم گلستان دانشگاه فرهنگیان ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1552
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور