لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان


جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان

دانشگاه آزاد فریمان نیز مانند سایر دانشگاه ها در مهر ماه دانشجو جذب میکند . این دانشگاه در تمام مقاطع و در رشته های محدود اقدام به جذب دانشجو می نماید. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان یکی از روش های ثبت نامی این دانشگاه زیر نظر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد می باشد. نه تنها این دانشگاه بلکه اکثر دانشگاه های آزاد پذیرش خود را بر اساس سوابق تحصیلی انجام میدند و ظرفیت زیاد را بریا شما فراهم کردند.کسانی که قصد پذیرش در این دانشگاه را دارند تا اخر مقاله با ماه همراه باشند تا به صورت کامل این دانشگاه را بررسی کنیم.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته همزمان با زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد که در سایت سازمان سنجش و پذیرش این دانشگاه اعلام میشود می باشد. یعنی وقتی ثبت نام دانشگاه آزاد شروع شد دانشگاه آزاد فریمان در آن تاریخ شروع به پذیرش دانشجو به صورت بدون آزمون می کند. داوطلبینی که علاقه به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان دارند می توانند را از بین رشته های دفترچه کد رشته های این دانشگاه انتخاب کرده و بر اساس علاقه اولیت بندی کنند و منتظر اعلام نتایج بمانند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان

لیست رشته ها بدون آزمون دانشگاه آزاد فریمان

دانشگاه آزاد فریمان در تمام مقاطع در رشته های متنوعی دانشجو می پذیرد، این دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی همچنین با کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند، ظرفیت رشته های این دانشگاه با یگدیگر متفاوت بوده است و شرایط پذیرش و نحوه پذیر طبق نظر سازمان مرکزی می باشد که در بیشتر دانشگاه ها شرایط عمومی یکسان است و شرایط اختصاصی نیز بر اساس مقطع نسبتا شبیه به هم بود مگر رشته ای که دارای شرایط خاص باشد تفاوت هایی ایجاد کند.،لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان در سال 1401 برای شما در جدول زیر تهیه کردیم برای دسترسی به تمام رشته ها میتوانید دفترچه ثبت نام بدون کنکو دانشگاه آزاد را دانلود کنید.

freeman azad university 4

فهرست رشته های کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان در چهار عنوان معماری،فنی مهندسی،علوم انسانی،علوم پایه انجام میشود ،در مقطع کارشناسی پیوسته داوطلبانی که دارای دپیلم نظام جدید نظری و دیپلم نظام قدیم + پیش دانشگاهی دارند میتوانند در این مقطع انتخاب رشته کنند.

📌کارشناسی پیوسته

فنی مهندسی
مهندسی معماری
مهندسی کامپیوتر
رشته های کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان

📌کارشناسی ناپیوسته

علوم انسانی
تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزي تربیت بدنی

لیست رشته های کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد فریمان

پذیرش کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد فریمان از حدود زمان تعیین شده توسط سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد شروع شده و تا پایان این تاریخ ادامه دارد دقت کنید قبول کاردانی برای دو نیمسال انجام میشود و تنها به یک نیم سال اختصاص ندارد، باید بیان کرد که مقطع کاردانی پیوسته مخصوص داوطلبین رشته های فنی و هنرستانی می باشد و کاردانی نایپوسته برای داوطلبین شاخه های نظری ریاضی فیزیک ،تجربی و انسانی بوده است رشته های کارادنی بدون آزمون دانشگاه آزاد فریمان در سال 1401 که دانشجو پذیرفته است به شرح زیر هستند.

📌کاردانی ناپیوسته

فنی مهندسی علوم انسانیعلوم پایه
برق – قدرتحسابداريتربیت معلم آموزش علوم تجربی
نرم افزار کامپیوتر
رشته های کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان

📌کاردانی پیوسته

در جدول زیر لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان در مقطع کاردانی نا پیسوته قرار داده شده است

علوم انسانیفنی مهندسی
تربیت بدنیالکتروتکنیک
حسابدارینرم افزار کامپیوتر
عمران

نقد وبررسی ساختمان دانشگاه آزاد فریمان

فریمان یکی از شهر های استان خراسان رضوی می باشد که دارای جمعیت 29 هزار نفری می باشد جمعیت این شهر طی این چند سال با رشد همراه بوده است از جمله مناطق میحطی این شهر میتوان به سد فریمان و آرامگ گاه مرزگاه اشاده نمود.

لیست رشته های دانشگاه آزاد فریمان

آدرس دانشگاه آزاد فریمان

پس از اعلام  نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد  اسلامی کسانی که در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد فریمان پذیرفته شده اند و نمره قبولی را کسب کرده اند ، نیاز به مراجعه حضوری برای برای انجام مراحل نهایی نام نویسی دارند. دقت فرمایید مدارک خود را به صورت کامل برای ثبت نام حضوری با خود ببرید پس لازم است به آدرس زیر مراجعه کنند : 

آدرس:شهرستان فریمان،کیلومتر چهار جاده سد فریمان

شماره تماس: -05134631012

ساعت کاری : هشت صبح الی 14 ظهر می باشد.