azmoon.skedu.ir – ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی


جهت مشاوره در زمینه azmoon.skedu.ir – ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی

سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی برای نام نویسی متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی در استان خراسان جنوبی سایت azmoon.skedu.ir می باشد.

هر ساله مدارس نمونه دولتی سراسر کشور اقدام به جذب دانش آموزان مستعد و تلاشگر می کنند از سویی دیگر، دانش آموزان و داوطلبان زیادی نیز وجود دارند که علاقمند به پذیرش و ثبت نام در این مدارس هستند.

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هر ساله و به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می گردد. روال سال های قبل در مورد برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دچار تغییر و دگرگونی شده است و دانش آموزانی که تمایل به پذیرش در این مدارس را دارند لازم است برای ثبت نام و طی مراحل کامل شرکت در جلسه آزمون از طریق سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی اقدام نمایند.

 

azmoon.skedu.ir

در سال های گذشته فرآیند ثبت نام برای آزمون مدارس نمونه دولتی در سراسر کشور توسط یک سامانه واحد و مشترک انجام می گرفت ولی به مرور این روال عوض شده و اکنون سامانه و فرآیند ثبت نام برای ورودی مدارس نمونه دولتی هر استان مجزا می باشد

سامانه اینترنتی azmoon.skedu.ir به منظور ثبت نام و انجام مراحل پیش از آزمون برای داوطلبان پذیرش در مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی در نظر گرفته شده است.

%D8%B4 توجه داشته باشید که برای ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه هفتم، آزمون ورودی برگزار نمی گردد و این دانش آموزان باید با مراجعه به این مدارس و در صورت دارا بودن شرایط برای ثبت نام در این مدارس اقدام نمایند. ولی دانش آموزان برای ورود به پایه دهم مدارس نمونه دولتی لازم است در آزمون ورودی این مدارس شرکت نمایند.

کلیک کنید. ورود مستقیم به azmoon.skedu.ir

سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی

دانش آموزان لازم است برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی به سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir مراجعه کنند.

 کلیه مراحل ثبت نام و طی این فرآیند از قبیل شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی، پرداخت هزینه ها، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و… از طریق مراجعه به این سامانه  انجام می پذیرد و دانش آموزان متقاضی برای آگاهی از بازه های زمانی و شرایط لازم برای شرکت در آزمون این مدارس باید طبق اطلاعات مندرج در این سامانه اقدام کنند.


Capture1 5 تمامی مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود و دانش آموزان باید برای ثبت نام اقدام نمایند و مدارس محل تحصیل مسئولیتی در این قبال ندارند.


Capture1 5 توجه داشته باشید که متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه ششم استان خراسان جنوبی، برای ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی، نیازی به شرکت در آزمون ورودی این مدارس ندارند و در حقیقت در این مقطع آزمون ورودی برگزار نمی گردد و پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی است. دانش آموزان متقاضی استان خراسان جنوبی در  پایه تحصیلی ششم لازم است برای ثبت نام به همراه مدارک لازم به این مدارس مراجعه کنند. مدارس نمونه دولتی در این پایه، اکنون به صورت هیئت امنایی اداره می شوند و دانش آموزان داوطلب می توانند در صورت داشتن شرایط لازم و با پرداخت شهریه مصوب در این مدارس ادامه تحصیل دهند.


Capture1 5 چنانچه می خواهید در پایه دهم در مدارس نمونه دولتی استان خود به ادامه تحصیل بپردازید باید در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ثبت نام کرده و پذیرفته شوید


زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی  در سامانه azmoon.skedu.ir اعلام می گردد و دانش آموزان موظفند طبق زمان بندی اعلام شده در سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی برای ثبت درخواست شرکت در این آزمون اقدام نمایند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی در سال تحصیلی 1401- 1402 از اواخر فروردین ماه آغاز شد.

با توجه به اطلاعیه های مندرج در سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی  azmoon.skedu.ir زمان ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی از تاریخ سه شنبه سی ام فروردین ماه تا روز شنبه ده اردیبهشت ماه 1401 بوده است.

همچنین آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نیز به صورت هماهنگ و کشوری در روز جمعه تاریخ سه تیرماه 1401 در ساعت 9 صبح برگزار شده است.

Capture احتمال می رود بازه زمانی ثبت نام برای سال تحصیلی جدید نیز مانند سال گذشته از اواخر فروردین ماه آغاز گردد ولی دانش آموزان توجه کنند در سال تحصیلی1402 – 1403 طبق زمان اعلام شده در سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی  برای ثبت نام خود اقدام نمایند.


نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی

لازم است قبل از ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی  به این موارد دقت کنید(طبق دفترچه راهنمای مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی 1401 – 1402)

Capture1 5 در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402 در استان خراسان جنوبی، تمامی دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم ، مجاز بوده اند که در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت نمایند.


Capture1 5 اگر تعدادی از مناطق، فاقد مدارس نمونه دولتی باشند، دانش آموزان این مناطق می توانند در آزمون ورودی سایر مناطق (با تشخیص کارگروه استان خراسان جنوبی) شرکت نمایند.


Capture1 5  برای راحتی بیشتر در هنگام ثبت نام، از قبل مدارک و اطلاعات لازم را آماده و در دسترس نگه دارید


Capture1 5 لازم است فایل عکس داوطلب با فرمت jpg ، زمینه سفید و مربوط به سال جاری باشد.


Capture1 5 در هنگام تکمیل برگ ثبت نام دقت داشته باشید که هر داوطلب تنها یک رشته تحصیلی (ریاضی، فیزیک- علوم انسانی- علوم تجربی- علوم و معارف اسلامی) را می تواندانتخاب نماید.


Capture1 5 در فرآیند آزمون نمونه دولتی استان خراسان جنوبی ، رقابت برای ورود به مدارس نمونه دولتی بین دانش آموزان همان منطقه خواهد بود


Capture1 5 دانش آموزان عشایر، به دلیل زندگی عشایری و کوچ رو بودن در هر منطقه در استان خراسان جنوبی  مجاز به ثبت نام می باشند.


در ادامه در مورد نحوه ثبت نام سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی توضیح خواهیم داد. 

  • برای ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی، عبارت azmoon.skedu.ir را در صفحه مرورگر خود سرچ نمایید. پس از ورود عبارت مربوط به طورمستقیم وارد سایت مد نظر می شوید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی


  • پس از ورود به این سایت برای شروع ثبت نام خود ابتدا لازم است نسبت به خرید کد ثبت نام اقدام کنید. پس در ابتدا بر روی این گزینه کلیک نمایید. پس از ورود به این مرحله، نسبت به ورود اطلاعات مورد درخواست و واریز وجه ثبت نام برای خرید کارت ثبت نام اقدام کنید. هزینه شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی در یال گذشته مبلغ 40000 تومان بوده است (این مبلغ برای آزمون سال 1401 ثابت بوده و هر گونه دریافت وجه جز این و تحت هر نامی ممنوع است)

Capture وجه واریز شده برای شرکت در آزمون ورودی به هیچ عنوان برگشت داده نمی شود بنابراین دانش آموزان پیش از ثبت نام از کلیه موارد و شرایط اطمینان داشته باشند.

  • بعد از انجام مراحل خرید کد ثبت نام، دقت داشته باشید که در پایان این مرحله حتما کد ثبت نام و رمز عبور خود را دریافت نمایید.
  • برای واریز وجه آزمون به کد ملی داوطلب و شماره تلفن همراه نیاز خواهد بود.
  • پس از خرید کد ثبت نام، اکنون نوبت ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی است. گزینه ثبت نام در آزمون را کلیک کنید و مدارک و اطلاعات لازم برای ثبت نام در آزمون را تکمیل نمایید

نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی


  • پس از تکمیل فرم ها و انجام ثبت نام ، اقدام به تایید نهایی اطلاعات بکنید و دقت داشته باشید کد رهگیری خود را دریافت کرده و آن را تا مرحله اعلام نتایج نگهداری کنید.

%D8%B4 توجه داشته باشید که  پیش از ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی، ابتدا دفترچه راهنمای آزمون را از سایت   azmoon.skedu.ir دانلود و به دقت موارد و شرایط را مطالعه کرده و در صورتی که شرایط  لازم را دارا بودید در ادامه نسبت به ورود به سایت و ثبت نام خود در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی اقدام نمایید.


 برای مشاهده دفترچه راهنمای آزمون مدارس نمونه دولتی- خراسان جنوبی کلیک کنید 


دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی

برای دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی باید از طریق سامانه azmoon.skedu.ir اقدام نمایید از طریق همین سامانه از بازه زمانی مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه اطمینان حاصل کرده و سپس از طریق سایت برای دریافت کارت ورود به جلسه آرمون مدارس نمونه دولتی اقدام کنید

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی خراسان جنوبی


از کارت ورود به جلسه ارائه شده باید به پرینت تهیه کرده و این پرینت حتما توسط مدرسه محل تحصیل مهر شود.

%D8%B4  به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.


اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی

پس از طی بازه زمانی مشخص باید برای مشاهده و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی  به سامانه ای که مراحل پیشین خود را انجام دادید یعنی سامانه azmoon.skedu.ir مراجعه کنید. 

در سال تحصیلی گذشته 1401 – 1402 زمان اعلام نتایج اسامی پذیرفته شدگان هر واحد آموزشی، حدود دو هفته پس از تاریخ برگزاری آزمون اعلام شده است.

Capture بعد از مراحل برگزاری آزمون و پس از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی، در صورتی که ظرفیت کلاس ها تکمیل نشده باشد، فهرست اسامی ذخیره تهیه و به داوطلبان اعلام خواهدشد.

Capture در صورت داشتن اعتراض به نتایج آزمون و درصدهای کسب شده می توانید با استفاده از همین سامانه برای اعلام اعتراض به نتایج اقدام کنید.

Capture مراحل اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی، فرآیند ثبت اعتراضات و هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه انجام خواهد گرفت و داوطلبان باید از مراجعه حضوری برای این قبیل موضوعات خودداری نمایند


دبیرستان های نمونه دولتی استان خراسان جنوبی و رشته های آن

نام مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی (برای دوره دوم متوسطه ) به همراه رشته های موجود و مناطق تحت پوشش را می توانید در زیر مشاهده کنید

  دبیرستان های نمونه دولتی خراسان جنوبی


مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی


هنرستان های نمونه دولتی استان خراسان جنوبی و رشته های آن

در عکس زیر می توانید نام هنرستان های نمونه دولتی خراسان جنوبی به همراه ظرفیت پذیرش و مناطق تحت پوشش آن ها را مشاهده کنید.

هنرستان های نمونه دولتی استان خراسان جنوبی


در این مطلب سعی بر این بوده تا در مورد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی استان خراسان جنوبی، سایت مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی  و آدرس اینترنتی آن  azmoon.skedu.ir نحوه ثبت نام در این سایت، زمان اعلام نتایج آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و… برای شما توضیحاتی ارائه شود.اگر سوال و یا ابهامی در مورد مراحل مختلف شرکت در این آزمون و یا موارد دیگر دارید می توانید از طریق شماره تماس های زیر برای دریافت پاسخ با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه azmoon.skedu.ir – ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1538
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور