سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir


جهت مشاوره در زمینه سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir

سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد با آدرس azmoon.kbedu.ir نسبت به نام نویسی از متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی  این استان اقدام می نماید.

هر ساله مدارس نمونه دولتی سراسر کشور اقدام به جذب دانش آموزان مستعد و تلاشگر می کنند. از سویی دیگر، دانش آموزان و داوطلبان زیادی نیز وجود دارند که علاقمند به پذیرش و ثبت نام در این مدارس هستند.

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هر ساله و به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می گردد. روال سال های قبل در مورد برگزاری آزمون ورودی مداری نمونه دولتی دچار تغییر و دگرگونی شده است و دانش آموزانی که تمایل به پذیرش در این مدارس را دارند لازم است برای ثبت نام و طی مراحل کامل شرکت در جلسه آزمون از طریق سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه ششم، برای ورود به به پایه هفتم در مدارس نمونه دولتی، نیازی به شرکت در آزمون ورودی این مدارس ندارند و در حقیقت در این مقطع آزمون ورودی برگزار نمی گردد و پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود ولی چنانچه می خواهید در پایه دهم در مدارس نمونه دولتی استان خود به ادامه تحصیل بپردازید باید در آزمون ورودی این مدارس ثبت نام کرده و پذیرفته شوید

azmoon.kbedu.ir

در سال های گذشته فرآیند ثبت نام برای آزمون مدارس نمونه دولتی در سراسر کشور از طریق یک سامانه انجام می گرفت ولی این روال دچار تغییراتی شد و اکنون سامانه و فرآیند ثبت نام برای ورودی مدارس نمونه دولتی هر استان مجزا می باشد

سامانه اینترنتی azmoon.kbedu.ir به منظور ثبت نام و انجام مراحل پیش از آزمون برای داوطلبان پذیرش در مدارس نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده است.

لازم به توضیح است که برای ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه هفتم ، آزمون ورودی برگزار نمی گردد و این دانش آموزان باید با مراجعه به این مدارس و در صورت دارا بودن شرایط برای ثبت نام در این مدارس اقدام نمایند. ولی دانش آموزان برای ورود به پایه دهم مدارس نمونه دولتی لازم است در آزمون ورودی این مدارس شرکت نمایند.

سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد

سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد سامانه azmoon.kbedu.ir می باشد. و دانش آموزان لازم است برای ثبت نام آزمون پذیرش نمونه دولتی به این سایت مراجعه نمایند

لازم به ذکر است کلیه مراحل ثبت نام و طی این فرآیند از قبیل شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی، پرداخت هزینه ها، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، و… از طریق مراجعه به این سامانه  انجام می پذیرد و دانش آموزان متقاضی برای آگاهی از بازه های زمانی و شرایط لازم برای شرکت در آزمون این مدارس باید طبق اطلاعات مندرج در این سامانه اقدام کنند.

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد در سامانه azmoon.kbedu.ir  اعلام می گردد و دانش آموزان موظفند طبق زمان بندی مندرج در این سایت برای ثبت درخواست شرکت در این آزمون اقدام نمایند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی در سال تحصیلی 1401- 1402 از اواخر فروردین ماه آغاز شد و با توجه به اطلاعیه های مندرج در سایت azmoon.kbedu.ir، این زمان تا 1401/02/15 تمدید شد. همچنین بازه زمانی شنبه  1401/02/17 تا سه شنبه 1401/02/20 نیز زمان ویرایش اطلاعات برای ثبت نام کنندگان در آزمون مدارس نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

دانش آموزان توجه کنند طبق زمان اعلام شده در این سامانه برای ثبت نام خود اقدام نمایند.


نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد

در ادامه در مورد نحوه ثبت نام سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد برای شما توضیحاتی ارائه خواهیم کرد

  • برای ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد، عبارت azmoon.kbedu.ir را در صفحه مرورگر خود سرچ نمایید. پس از ورود عبارت مربوط به طورمستقیم وارد سایت مد نظر می شوید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد


  • پس از ورود به این سایت برای شروع ثبت نام خود ابتدا لازم است نسبت به خرید کد ثبت نام اقدام کنید. پس در ابتدا بر روی این گزینه کلیک نمایید. پس از ورود به این مرحله، نسبت به ورود اطلاعات مورد درخواست و واریز وجه ثبت نام برای خرید کارت ثبت نام اقدام کنید
  • پس از خرید کد ثبت نام، اکنون نوبت ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی است. گزینه ثبت نام در آزمون را کلیک کنید و مدارک و اطلاعات لازم برای ثبت نام در آزمون را تکمیل نمایید

نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد

توجه داشته باشید که حتما پیش از ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد، ابتدا دفترچه راهنمای آزمون را از سایت azmoon.kbedu.ir دانلود و به دقت همه موارد را مطالعه کنید و در صورت دارا بودن شرایط و همخوانی با شرایط دانش آموز نسبت به ورود به سایت و ثبت نام خود در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی اقدام نمایید.


برای مشاهده دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد کلیک کنید

دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد

برای دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد نیز لازم است از طریق سامانه azmoon.kbedu.ir اقدام نمایید. از طریق همین سامانه از بازه زمانی مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه اطمینان حاصل کنید و سپس از طریق این سایت برای دریافت کارت ورود به جلسه آرمون مدارس نمونه دولتی اقدام کنید

از کارت ورود به جلسه ارائه شده باید به پرینت تهیه کرده و این پرینت حتما بوسیله مدرسه محل تحصیل مهر شود.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد

پس از طی بازه زمانی مشخص باید برای مشاهده و اعلام نتایج نتایج مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد به سامانه ای که مراحل پیشین خود را انجام دادید یعنی سامانه azmoon.kbedu.ir مراجعه کنید. در صورت داشتن اعتراض به نتایج آزمون و درصدهای کسب شده می توانید با استفاده از همین سامانه برای اعلام اعتراض به نتایج اقدام کنید.


در مطلب سعی بر این بوده تا در مورد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد، سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد و آدرس اینترنتی آن azmoon.kbedu.ir ، نحوه ثبت نام در این سایت، زمان اعلام نتایج آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و… برای شما توضیحاتی ارائه کردیم

در صورتی که سوال و یا ابهامی در مورد مراحل مختلف شرکت در این آزمون و یا موارد دیگر دارید می توانید از طریق شماره تماس های زیر برای دریافت پاسخ با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه سایت مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1569
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور