سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل 217.219.153.218


جهت مشاوره در زمینه سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل 217.219.153.218

سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل با آدرس 217.219.153.218 و یا sanjesh.ardedu.ir نسبت به نام نویسی از متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی در استان اردبیل اقدام می نماید.

هر ساله مدارس نمونه دولتی سراسر کشور اقدام به جذب دانش آموزان مستعد و تلاشگر می کنند از سویی دیگر، دانش آموزان و داوطلبان زیادی نیز وجود دارند که علاقمند به پذیرش و ثبت نام در  مدارس نمونه دولتی هستند.

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هر ساله و به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می گردد. روال سال های قبل در مورد برگزاری آزمون ورودی مداری نمونه دولتی دچار تغییر و دگرگونی شده است و دانش آموزانی که تمایل به پذیرش در این مدارس را دارند لازم است برای ثبت نام و طی مراحل کامل شرکت در جلسه آزمون از طریق سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل  اقدام نمایند.

217.219.153.218

در سال های گذشته فرآیند ثبت نام برای آزمون مدارس نمونه دولتی در سراسر کشور از طریق یک سامانه انجام می گرفت ولی این روال دچار تغییراتی شد و اکنون سامانه و فرآیند ثبت نام برای ورودی مدارس نمونه دولتی هر استان مجزا می باشد

سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل 217.219.153.218 به منظور ثبت نام و انجام مراحل پیش از آزمون برای داوطلبان پذیرش در مدارس نمونه دولتی استان اردبیل در نظر گرفته شده است.


ورود مستقیم به سامانه 217.219.153.218 

در فرآیند آزمون نمونه دولتی استان اردبیل، رقابت علمی بین دانش آموزان همان منطقه خواهد بود

 داوطلبانی که مناطق محل سکونت آن ها فاقد مدارس نمونه دولتی است می بایست در شهرستان های اعلام شده ثبت نام کنند. طبق تصمیم گیری های کارگروه استان اردبیل، نقاط تحت پوشش رشته های نظری در استان اردبیل به این صورت بوده است

 •   شهر اردبیل (اردبیل، سرعین، نیر، هیر و نمین)
 •  پارس آباد (پارس آباد، اصلاندوز، پسرانه جعفرآباد، پسرانه بیله سوار)
 • خلخال (خلخال، خورش رستم، کوثر و شاهرود)
 • مشکین شهر (مشکین شهر، لاهرود و ارشق)
 • گرمی (گرمی، انگوت و پسرانه بیله سوار)
 • بیله سوار (دخترانه بیله سوار و دخترانه جعفر آباد)

دانش آموزان عشایر ، به دلیل زندگی عشایری و کوچ رو بودن در هر منطقه در استان اردبیل مجاز به ثبت نام می باشند.


سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل

سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل سامانه 217.219.153.218 می باشد. و دانش آموزان لازم است برای ثبت نام آزمون پذیرش نمونه دولتی به این سایت مراجعه نمایند

 کلیه مراحل ثبت نام و طی این فرآیند از قبیل شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی، پرداخت هزینه ها، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، و… از طریق مراجعه به این سامانه  انجام می پذیرد و دانش آموزان متقاضی برای آگاهی از بازه های زمانی و شرایط لازم برای شرکت در آزمون این مدارس باید طبق اطلاعات مندرج در این سامانه اقدام کنند.


 • لازم به ذکر است که متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه ششم استان اردبیل، برای ورود به پایه هفتم در مدارس نمونه دولتی، نیازی به شرکت در آزمون ورودی این مدارس ندارند و در حقیقت در این مقطع آزمون ورودی برگزار نمی گردد و پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود و دانش آموزان متقاضی استان اردبیل در این پایه تحصیلی لازم است برای ثبت نام به همراه مدارک لازم به این مدارس مراجعه کنند. مدارس نمونه دولتی، اکنون به صورت هیئت امنایی اداره می شوند و دانش آموزان داوطلب می توانند در صورت داشتن شرایط لازم و با پرداخت شهریه مصوب در این مدارس ادامه تحصیل دهند.

 •   چنانچه می خواهید در پایه دهم در مدارس نمونه دولتی استان خود به ادامه تحصیل بپردازید باید در آزمون ورودی این مدارس ثبت نام کرده و پذیرفته شوید

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی  اردبیل

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل در سامانه 217.219.153.218  اعلام می گردد و دانش آموزان موظفند طبق زمان بندی مندرج در این سایت برای ثبت درخواست شرکت در این آزمون اقدام نمایند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی در سال تحصیلی 1401- 1402 از اواخر فروردین ماه آغاز شد.

 با توجه به اطلاعیه های مندرج در سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل  217.219.153.218 ، زمان ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی اردبیل از تاریخ سه شنبه 1401/01/30 تا  تاریخ 1401/02/10 بوده است. و داوطلبان استان اردبیل در این بازه زمانی ثبت نام کرده اند.

همچنین آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نیز به صورت هماهنگ و کشوری در تاریخ 1401/04/03 در ساعت 9 صبح برگزار شده است.

احتمال می رود بازه زمانی ثبت نام برای سال تحصیلی جدید نیز مانند سال گذشته از اواخر فروردین ماه آغاز گردد ولی دانش آموزان توجه کنند طبق زمان اعلام شده در این سامانه برای ثبت نام خود اقدام نمایند.


نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل

در ادامه در مورد نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل برای شما توضیحاتی ارائه خواهیم کرد

 • برای ورود به سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل، عبارت 217.219.153.218 (یا sanjesh.ardedu.ir) را در صفحه مرورگر خود سرچ نمایید. پس از ورود عبارت مربوط به طورمستقیم وارد سایت مد نظر می شوید.
 • پس از ورود به این سایت برای شروع ثبت نام خود ابتدا لازم است نسبت به خرید کد ثبت نام اقدام کنید. پس در ابتدا بر روی این گزینه کلیک نمایید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی اردبیل

 • پس از ورود به این مرحله، نسبت به ورود اطلاعات مورد درخواست و واریز وجه ثبت نام برای خرید کارت ثبت نام اقدام کنید. هزینه شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی در سال گذشته مبلغ 40000تومان بوده است (این مبلغ برای آزمون سال 1401 ثابت بوده و هر گونه دریافت وجه جز این و تحت هر نامی ممنوع است)

 • پس از خرید کد ثبت نام، اکنون نوبت ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی است. گزینه ثبت نام در آزمون را کلیک کنید و مدارک و اطلاعات لازم برای ثبت نام در آزمون را تکمیل نمایید.

نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی اردبیل


توجه داشته باشید که حتما پیش از ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل، ابتدا دفترچه راهنمای آزمون را از سایت  217.219.153.218 دانلود و به دقت همه موارد را مطالعه کنید و در صورت دارا بودن شرایط و همخوانی با شرایط دانش آموز نسبت به ورود به سایت و ثبت نام خود در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی اقدام نمایید.


برای مشاهده دفترچه راهنمای آزمون مدارس نمونه دولتی استان اردبیل کلیک کنید


دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی اردبیل

برای دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی اردبیل نیز لازم است از طریق سامانه 217.219.153.218 اقدام نمایید. از طریق همین سامانه از بازه زمانی مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه اطمینان حاصل کنید و سپس از طریق این سایت برای دریافت کارت ورود به جلسه آرمون مدارس نمونه دولتی اقدام کنید

دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

 از کارت ورود به جلسه ارائه شده باید به پرینت تهیه کرده و این پرینت حتما توسط مدرسه محل تحصیل مهر شود.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.


اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اردبیل

پس از طی بازه زمانی مشخص باید برای مشاهده و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اردبیل به سامانه ای که مراحل پیشین خود را انجام دادید یعنی سامانه 217.219.153.218 مراجعه کنید. در صورت داشتن اعتراض به نتایج آزمون و درصدهای کسب شده می توانید با استفاده از همین سامانه برای اعلام اعتراض به نتایج اقدام کنید.

در سال تحصیلی گذشته 1401 – 1402 و در دفترچه راهنمای ثبت نام برگزاری آزمون، زمان اعلام نتایج آزمون پذیرفته شدگان اصلی، حدود دو هفته پس از برگزاری آرمون اعلام شده است.


ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی استان اردبیل

ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی استان اردبیل در سال تحصیل 1401 – 1402 به این صورت بوده است.


ظرفیت پذیرش مداری نمونه دولتی اردبیل


در این مطلب سعی بر این بوده تا در مورد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی استان اردبیل، سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل و آدرس اینترنتی آن 217.219.153.218 ، نحوه ثبت نام در این سایت، زمان اعلام نتایج آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و… برای شما توضیحاتی ارائه داده شود

در صورتی که سوال و یا ابهامی در مورد مراحل مختلف شرکت در این آزمون و یا موارد دیگر دارید می توانید از طریق شماره تماس های زیر برای دریافت پاسخ با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

3.4/5 - (14 امتیاز)
جهت مشاوره در زمینه سایت مدارس نمونه دولتی اردبیل 217.219.153.218 ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1538
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور