وضعیت برگزاری کلاسهای ترم آینده کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی


جهت مشاوره در زمینه وضعیت برگزاری کلاسهای ترم آینده کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی

وضعیت برگزاری کلاسهای ترم آینده کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی

” دانشگاه شهید بهشتی ترم آینده نیز غیرحضوری است “

کلاسهای ترم آینده کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی


طبق آخرین اطلاعیه :

معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی از برگزاری کلاس های آموزشی دانشجویان دوره کارشناسی این دانشگاه به صورت غیرحضوری در ترم آینده خبر داد و گفت: بخشی از کلاس های دانشجویان جدیدالورود نیز ابتدا به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

دانشجویان کارشناسی

همانطور که میدانید شیوع بیماری کرونا ادامه دار شده است از همین رو با توجه به این موضوع دانشگاه شهید بهشتی تصمیم دارد تا ترم آینده تحصیلی دانشجویان دوره کارشناسی به شکل غیر حضوری برگزار شود.

دانشجویان ارشد و دکتری

اما برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری شرایط بدین صورت نیست . این دانشگاه در این باره تصمیم دارد نیم سال آتی آموزشی دانشجویان این دانشگاه برای دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد و دکتری) را حدالامکان به صورت حضوری برگزار کند

دانشجویان جدید الورود

و اما وضعیت دانشجویان جدیدالورود چگونه خواهد بود؟

معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی در خصوص زمان برگزاری ترم آینده دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی این دانشگاه نیز گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار شد دانشجویان جدیدالورود باید ترم آینده خود را در ۱۰ هفته فشرده به اتمام برسانند. در واقع اگر نتایج آزمون سراسری به گونه‌ای اعلام شود که دانشجویان بتوانند از آبان ماه کلاس های آموزشی خود را شروع کنند طبیعتاً طبق برنامه‌ریزی انجام شده این دانشجویان می توانند در زمان مقرر آموزش خود را به پایان برسانند و نیم سال دوم تحصیلی همزمان با سایر دانشجویان در کلاس ها حاضر شوند.

دکتر افضلیان تاکید کرد: اگر نتایج آزمون سراسری دیرتر از مهرماه اعلام شود طبیعتاً ما نمی‌توانیم ترم آینده را برای این دانشجویان برگزار کنیم و مجبور خواهیم شد ورودی های جدید را از بهمن ماه وارد دانشگاه کنیم.

معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی خاطرنشان کرد: تصمیم بر این است که کلاس های آموزشی دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه به صورت حضوری برگزار شود زیرا دانشجویان باید با محیط فیزیکی . فضای آموزشی دانشگاه آشنا بشوند اما با هم این موضوع به شرایط آن دوره از نظر شیوع بیماری کرونا دارد.

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1525
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور