ظرفیت پذیرش دانشگاه شاهد در سال تحصیلی 1400


جهت مشاوره در زمینه ظرفیت پذیرش دانشگاه شاهد در سال تحصیلی 1400

ظرفیت پذیرش دانشگاه شاهد در سال تحصیلی 1400ظرفیت پذیرش دانشگاه شاهد در سال تحصیلی 1400هدف ما از این مقاله شرایط دانشگاه شاهد برای کنکور 1400 است که تمامی اطلاعات تکمیلی در این باره را در این مقاله توضیح داده ایم.

ظرفیت پذیرش دانشگاه شاهد در سال تحصیلی 1400

دانشگاه شاهد دارای تعداو ظرفیتی است که داوطلبان پس لز قبولی در کنکور سراسری بایستی در مصاحبه این دانشگاه شرکت کنند و نتیجه مطلوب را در این مصاحبه کسب کنند .

متقاضیان این داشنگاه میتوانند از ۱۵۰ رشته های موجود در این دانشگاه یک یا چند کد رشته را انتخاب کنند .

شرایط مصاحبه

مصاحبه این دانشگاه در دو مرحله کتبی و شفاهی صورت میگیرد. همانطور که گفتیم ، دعوت به مصاحبه قبل از اعلام نتایج کنکور سراسری صورت میگیرد.افرادی که در آزمون کتبی حد نصاب قبولی را دریافت کرده اند به مصاحبه شفاهی دعوت میشوند. پس از آن پذیرفته شدگان نهای مشخص میشود.

توجه داشته باشید افزادی که عضو پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت هستند باید در تمامی مراحل حضور داشته باشند، در غیر این صورت نمیتوانند اعتراضی داشته باشند.

اگر داوطلب به هر دلیلی از سوی «واحد بررسی صلاحیت های عمومی» حائز صلاحیت های عمومی دانشگاه شاهد شناخته نشود، صرفا انتخاب های دانشگاه شاهد وی از لیست انتخاب های وی حذف می شود و حذف انتخاب های دانشگاه شاهد داوطلب، بر اولویت های قبل و یا بعد او تاثیر نخواهد داشت.

اعلام نتیجه نهایی پذیرش در دانشگاه شاهد، همزمان با اعلام نتایج سایر دانشگاه های کشور از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

مدارک لازم جهت ثبت‌نام حضوری دانشگاه شاهد 99 – 1400:

 • دو قطعه عکس ۴×۳ جدید
 • یک برگ تصویر صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی
 • فرم تکمیل‌شده ثبت‌نام یا معرفی‌نامه سازمان متبوع
 • اصل فیش بانکی مبنی بر واریز مبلغ شهریه به‌حساب جاری ۱۶۳۰ بانک ملی ایران شعبه شاهد کد ۷۶۰ به نام درآمدهای مرکز آموزش‌های آزاد (قابل واریز در کلیه شعب بانک ملی)

شرایط لازم جهت ثبت نام در دانشگاه شاهد سال 1400 – 14101هدف ما از این مقاله شرایط سنی دانشگاه شاهد برای کنکور 1400 است که تمامی اطلاعات تکمیلی در این باره را در این مقاله توضیح داده ایم.
شرایط لازم جهت ثبت نام در دانشگاه شاهد سال 1400 – 14101
یکی از شرایط اصلی تحصیل در دانشگاه شاهد ، قبولی در کنکور سراسری ۱۴۰۰ میباشد که احتمال داده میشود از ۱ بهمن آغاز میشود و تا ۸ بهمن ۹۹ ادامه داشتهباشد .
دانشگاه شاهد دارای تعدادو ظرفیتی است که داوطلبان پس از قبولی در کنکور سراسری بایستی در مصاحبه این دانشگاه شرکت کنند و نتیجه مطلوب را در این مصاحبه کسب کنند .متقاضیان این داشنگاه میتوانند از ۱۵۰ رشته های موجود در این دانشگاه یک یا چند کد رشته را انتخاب کنند .شرایط مصاحبه

مصاحبه این دانشگاه در دو مرحله کتبی و شفاهی صورت میگیرد. همانطور که گفتیم ، دعوت به مصاحبه قبل از اعلام نتایج کنکور سراسری صورت میگیرد.افرادی که در آزمون کتبی حد نصاب قبولی را دریافت کرده اند به مصاحبه شفاهی دعوت میشوند. پس از آن پذیرفته شدگان نهای مشخص میشود.توجه داشته باشید افزادی که عضو پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت هستند باید در تمامی مراحل حضور داشته باشند، در غیر این صورت نمیتوانند اعتراضی داشته باشند.اگر داوطلب به هر دلیلی از سوی «واحد بررسی صلاحیت های عمومی» حائز صلاحیت های عمومی دانشگاه شاهد شناخته نشود، صرفا انتخاب های دانشگاه شاهد وی از لیست انتخاب های وی حذف می شود و حذف انتخاب های دانشگاه شاهد داوطلب، بر اولویت های قبل و یا بعد او تاثیر نخواهد داشت.اعلام نتیجه نهایی پذیرش در دانشگاه شاهد، همزمان با اعلام نتایج سایر دانشگاه های کشور از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.مدارک لازم جهت ثبت‌نام حضوری دانشگاه شاهد 99 – 1400:

 • دو قطعه عکس ۴×۳ جدید
 • یک برگ تصویر صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی
 • فرم تکمیل‌شده ثبت‌نام یا معرفی‌نامه سازمان متبوع
 • اصل فیش بانکی مبنی بر واریز مبلغ شهریه به‌حساب جاری ۱۶۳۰ بانک ملی ایران شعبه شاهد کد ۷۶۰ به نام درآمدهای مرکز آموزش‌های آزاد (قابل واریز در کلیه شعب بانک ملی)
مطالب مرتبط :

به این مطلب امتیاز بدهید.
جهت مشاوره در زمینه ظرفیت پذیرش دانشگاه شاهد در سال تحصیلی 1400 ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1549
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای مشاور تلگرام صدای مشاور